Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja mindenki ezt a...

Miért mondja mindenki ezt a Blackpinkre?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol csak azt látom, hogy mindenki azzal jön, hogy úgy néznek ki mint a prostituáltak.


És akkor mi van?? De komolyan xdd.


Mi a bajotok a prostikkal? :DDD (egyébként meg szerintem nem is néznek ki úgy)



2021. jan. 25. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
5%
*szépségük miatt*
2021. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
33%
Nem mondanám, hogy úgy néznek ki mint a prostik, de lényegesen többet mutatnak magukból mint eddig. Ami csak nekik lesz probléma, mert amit csinálnak az a helyi kultúrával, általános nézetekkel összegyeztethetetlen. Amúgy meg ha valóban ezeket mondják róluk, akkor lehet benne igazság. Valamiért mondják ezt mások. Az pedig egy teljesen más dolog, hogy ez tetszik-e nekünk vagy sem. Nyilván mint férfinak nekem tetszik, h egyre többet mutatnak magukból, de ez hosszútávon őket viszi a szakadék felé. Mivel sosem voltam blink ezért különösen ez nem zavar. Inkább az zavarna ha az egész kpop-ot magukkal rántanák, amire sajnos komoly esélyt látok. Ez nyugaton tökre elfogadott, ezért nem értjük h ezzel mi a baj. De én pl nem azért kezdtem kpop-ot hallgatni h nyugatias stílusú koreaiakat nézzek. Hanem valódi ázsiaiakra vagyok kíváncsi. És sajnos egyre kevesebb az ilyen együttes. Akik most kezdték el hallgatni ezt a műfajt és ismernek 2-3 bandát azoknak fogalmuk sincs miről beszélek, de a régebbi motorosok pontosan látják ugyanezt.
2021. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg nem stylist öltözteti őket? Ha így van, akkor nincs beleszólásuk abba, hogy mit vegyenek fel... (koncerteken)
2021. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
0%

33 igen ilyesmi a téma

randizni sem szabadna de arra tudnak köpni

nem mellesleg ha valami nagyon kirívó azért az már túlzás... (hogy ne merjünk szólni)

nem mellesleg az egyik valóság showban mikor a házukban vagy miben voltak.. jennie csak egy fekete bugyiban volt! (oversized felső volt rajta de akkor is tele volt minden kamerákkal!)

2021. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
Láttad Hyuna új klipjét?
2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
3%

Objektív szemszögből is a bordélyház stílusából merített ruhákat viselnek. Lehet, h te ezt nem így látod (pl. a suliban is láttam egy nagyon aranyos lányt, aki rózsaszín csipkés felsőt viselt, ilyen stílusban. Lehet, h nem tudja, h a bordélyházban vesznek fel ilyet, de az anyja csak tudja, nem?)

Szerintem egy nagyon rövid szoknya, nadrág, felső nem azonnal “prostis”, az egész öltözék együtt adja. Pl. necc, csipke, fűző, latex...

Ha meg emelett úgy táncolnak, ahogy a prostik, akkor már nem lehet letagadni, h olyanok, hasonlítanak azokra a nőkre.

2021. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
0%
35 láttad a bp koncerteket és színpadokat? az hogy valaki hyunával jön az nem mentesíti őket!
2021. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
20%
36 hát ez az épp ez a baj hogy 100%-ban az ami de a sok vaksi csak azért is azt mondja hogy kék! mikor közben 5 a helyes válasz.... :S
2021. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen láttam, minden vágyam eljutni egy koncertre.
2021. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
32%
hát ha fiú vagy akkor vegyél fel nagyon kényelmes nadrágot mert az sztriptíz előadás... és olyan merevedésed lesz hogy kilyukassza a nadrágodat! ":D
2021. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!