Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja mindenki ezt a...

Miért mondja mindenki ezt a Blackpinkre?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol csak azt látom, hogy mindenki azzal jön, hogy úgy néznek ki mint a prostituáltak.


És akkor mi van?? De komolyan xdd.


Mi a bajotok a prostikkal? :DDD (egyébként meg szerintem nem is néznek ki úgy)



2021. jan. 25. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai fiatal generációban, nem ez a legnagyobb probléma, és inkább értelmes dolgokról fejtegetnétek ki itt a véleményeteket, nem pedig azon hogy a blink milyen elmebeteg, meg hogy a Bp milyen könnyűvérüen öltözködik meg táncol meg f*sztudja. A legtöbb fan elmebeteg sajnos, illetve mivel fiatalok és nem talalják a helyük, tarzozni akarnak valahová, és ez könnyebb, mint hogy megismerjék saját maguk. De az is lehet hogy ez egy kiinduló pont, a lányoknak biztos, hogy vannak pozitív tulajdonságaik is amikre sokan felnéznek. Felesleges itt téritgetni bárkit is, ha majd elérnek egy olyan szintre remélhetőleg fogják majd tudni mérlegelni, hogy mi a jó és mi a rossz, illetve mi a követendő és mi az ami nem. Mindenkinek volt egy ilyen időszaka, de idővel felnövünk és az amit régen szerettünk vagy azok akiket követtünk már nem tünnek olyan követendőnek. De ehhez természetesen önfejlesztés is kell és egy jó irányba terelés. DE még mindig nem akkora probléma szerintem, hogy ilyen lányokért rajonganak de az is csak egy egészséges szintig.
2021. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

61.


Annyira igazad van :DDD

2021. jan. 31. 16:52
 63/86 anonim ***** válasza:
86%
61-es te vagy az első olyan kommentelő akit nem pontoznak le annak ellenére, hogy igazat beszél XD
2021. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már szegény csajokat,a mai világban már mindenki kirakja seggét/mellét úgyhogy fuck off
2021. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valamit mindenki csinál, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy az jó vagy jó fele vezet. De majd az élet megtanít erre is.
2021. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
100%

Kivételesnek érzem magam. Remélem diplomatikusan megteremtettem a békét. 😂😂😂


By:61-es XD

2021. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. jan. 31. 22:49
 68/86 anonim ***** válasza:
2021. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
93%

"Bezzeg pl. arianára senki nem mondja azt, hogy prostituált."

Én már hallottam nagyon sok embertől, ahogy eszméletlen módon szidta Ariana Grandét az öltözködése és a viselkedése miatt, de főleg nyilván az utálói, szóval szerintem ne keress benne logikát, hogy miért tartják prostisnak a Blackpink tagjait, sokan még Billie Eilish-t is k*rvásnak tartják, amióta stílust váltott és már nem hord túlzottan bő ruhákat.

2021. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
30%
69 ariana fanjai a fanok hoz méltóan azt is semmibe veszik ha arina meggyilkolt és megerőszakolt 8-10 éves kislanyokkal viccelődik…
2021. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!