Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem, és mikor fogja...

Miért nem, és mikor fogja újra képviselni bárki is az Euróvíziós Dalfesztiválon bárki is Magyarországot?

Figyelt kérdés

Bár tavaly még nem igazán figyeltem ezeket a Dalfesztiválokat, sőt még a dalt sem. De pár hónapja eléggé elkezdte felkelteni a figyelmemet pl. A Dal. De már 2020-ban feltűnt, hogy nincs magyar az Euróvízión. Viszont mivel mostmár érdekelnek az ilyenek, eléggé elkeserít, hogy nem vagyunk kint. Pár naponta rákeresek az interneten az okának, de magyar forrást nem igazán találok.


Szóval a kérésem az lenne, hogy miért nem indulunk, és hogy mikor várhatjuk vissza hazánk tehetségeit?



2021. febr. 14. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Eurovízió már régóta erősen kiáll az emberek egyenlősége, meg csak úgy általában a szociálisan baloldali elvek mellett. (Jól ismert példának nézd meg Conchitát)


Nincs hivatalos ok adva arra, hogy miért nem indulunk, de szerintem politikai beállítottságtól függetlenül észrevehető az a "véletlen" egybeesés, hogy közel 13 évnyi folytonos részvétel után pont akkor lép ki az Ország amikor a kormány elkezdi a meleg közösséget korlátozni a keresztény konzervatív értékek nevében


[link] itt egy indexes poszt, szép hosszú, nem olvastam el, de meg van benne említve amit én gondolok is.

2021. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a válasz szerintem eléggé összetett.

1. Anyagilag nem feltétlenül éri meg a csatornának, mert az Eurovízión való részvétel azért nem kis pénzbe kerül.

2. A visszalépés azután történt, hogy sok év után nem jutottunk be a döntőbe. Úgy vélem van némi sértődöttség is lehet a háttérben.


Viszont amíg A Dal című műsor úgy működik, ahogy, addig szerintem felesleges is lenne küldeni valakit. Azt gondolná az ember, hogy a zűri szakmai érintettségének köszönhetően képes normális döntést hozni, ennek ellenére nagyon kevés alkalommal értékelik valóban úgy a produkciókat, ahogy kellene. Agyondicsérnek valakit, aztán meg a pontozás során lepontozzák...

2021. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2022-es választás előtt nincs esélye, hogy visszatérjünk.
2021. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet így van az anyagi probléma, és a döntőbe nem bejutás az oka.


Arra gondoltam még, hogy talan várják azt amíg a színvonal újra eléri azt a szintet, mint pl. 2018-ban. Ez lehetséges. Remélem, hogy legkésőbb 2025-ig sikerül indulni... Ha anyagi oka van, addig már csak sikerül legyőzni ezt a "pénzügyi hátrányt".


Jól gondolom?

2021. febr. 21. 00:33
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha végre nem egy rossz dal jutna be nyerhetnénk is (persze voltak jok)
2021. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert sehogy se nyernék.
2021. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi köze a nyeréshez meg az anyagiakhoz, az Eurovízión évek óta egyre jobban érvényesülnek az lmbtq közösség tagjai, amit a magyar kormány nem néz jó szemmel. Ennyi.
2021. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Sztem egy kormányváltás kell hozzá.
2021. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm mindenkinek így 1 szűk évvel később is. :D
2022. jan. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!