Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt még rocker tinédzse...

Vannak itt még rocker tinédzserek?

Figyelt kérdés
Miket hallgattok?

2021. ápr. 1. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondanám, hogy rocker vagyok, de szeretem a rock zenét.
2021. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Gojira, Arch Enemy, Rammstein, Infected Rain, Evanescence, Meshuggah, Nightwish.
2021. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pitegamer ***** válasza:
100%

Green day

Nirvana

Metallica

Guns and roses

Bon jovi

Én a régieket szeretem

2021. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tinédzserből egy-két évvel szigorúan véve kicsúsztam, de zeneileg itt vagyok:


Aerosmith | AFI | Alice Cooper | Angels of Liberty | Avenged Sevenfold | Bad Religion | Bad Wolves |Battle Beast | Black Sabbath | Black Veil Brides | Bon Jovu | Britny Fox | Bullet For My Valentine | Burzum | Carach Angren | Children of Bodom | Corpus Deliciti | Counterfeit | Cpg | Craddle of Filth | Dark Funeral | Dark Moor | David Bowie | Dead Kennedys | Deathstars | Def Leppard | Diamondhead | Dimmu Borgir | Dio | Disturbed | Escape The Fate | Evanescene | Falling In Reverse | Fight The Fury | Get Scared | Ghost | Ghosting | Gojira | Green Day | Halestorm | Here Comes The Kraken | HIM | Immortal | In This Moment | Joan Jett | Judas Priest | King Diamond | Korn | Kreator | Lacrimosa | Lacuna Coil | Linkin Park | Lita Ford | Lordi | Marilyn Manson | Mastodon | Megadeth | Mercyful Fate | Metallica | Misfits | Moonspell | Motionless In White | Motörhead | Mötley Crüe | New Years Day | Nightwish | Nosferatu | Oomph! | Ozzy Osbourne | Palaye Royale | Papa Roach | Paradise Lost | Pennywise | Poison | Powerwolf | Queensryche | Quiet Riot | Red Sun Rising | Rob Zombie | Sabaton | Sepultura | Sex Pistols | Siouxsie & The Banshees | Sixx: A. M. | Skid Row | Skillet | Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators | Slipknot | Suffokate | Sum 41 | Sumo Cyco | Survivor | Suspiria | Testament | The Birthday Massacre | The Cult | The Damned | The Germs | The Pretty Reckless | The Runaways | The Sisters of Mercy | The Stooges | Theurgia | Twisted Sister | Van Halen | Velvet Revolver | Venom | Vixen | Warrant | W.A.S.P. | Zombie Ghost Train

2021. ápr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello, itt vagyok :)

Linkin Park, korn, rammstein, green day, the killers, metallica, nirvana, skillet, rage against the machine, p.o.d., és sztem ennyi, de valamit tuti kihagytam :)

2021. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

The Beatles

Queen

Nirvana

2021. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!