Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szüleimmel 5sos koncert?

Szüleimmel 5sos koncert?

Figyelt kérdés
2022-ben lesz 5 second of summer koncert Budapesten és nagyon szeretnék menni. 18 alatt viszont csak szülővel lehet bemenni. (Egy barátnőmmel mennék de ő sincs 18) Mennyire lenne gáz velük menni? Még azt hozzá kell tenni hogy nem nagyon bírják a srácokat.

2021. ápr. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én metal koncertekre járok apámmal, csak mi mindketten szeretjük az adott bandákat. Szóval nem gáz egyáltalán, szerinted ki fogja nézni, hogy kivel mész? Senkit nem érdekel.

(Zárójelben csak annyit, hogy a 5SOS korszak nálam is megvolt 5 éve :D)

16/L

2021. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz, az ilyen tinikedvenc bandák koncertjeire ugyanúgy szülővel ott vannak a szülők, akik valahol hátul kínosan feszengve várják, hogy véget érjen az egész.
2021. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy szégyelled a szüleid. Én is voltam sok koncerten szülővel, nem vett el az élményből.
2021. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
Nem csak szülővel lehet be menni, 18+-os kísérővel is be lehet. Én is megyek ha szeretnéd beviszlek titeket
2021. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!