Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Christina Aguilera vagy...

Christina Aguilera vagy Britney Spears a jobb énekes?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha a nyers tehetséget nézzük, Aguilera jobb, erősebb hangja van. Viszont összességében a munkássága eléggé jellegtelen, nem azt mondom hogy rossz, sok számát szeretem, de valahogy úgy nem szólt nagyot. Britneyt jobban összerakták mint előadót, neki maradandóbbak voltak a dalai. Viszont nincs olyan tehetséges mint C.A.

Lady Gaga amúgy jobb mindkettőnél.

2021. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Így igaz 11es, nem csinált annyi maradandó számot, én is sajnálom, hogy nem használták ki a hangját...


A Lady Gagát nem tudom, hogy viccnek szántad-e, de nevettem rajta egy jót :D


Szerintem az is csak egy olyan fogás mint Britney, hogy megcsinálták, felépítették, csomó őrültség és kűlcsín de a hangja nekem eléggé kevés :D

Ő is próbálkozott rock számokkal, és mit ne mondjak, hasonló érzés fogott el amikor Gaga Metallicat énekelt (bár a Metallicát sem szeretem :D) mint amikor Miley Led Zeppelint :D

Harmat gyenge, szenvedős, és erőlködős volt, és kellemetlen volt hallgatni, ahogy ordítanak teli tüdőből.

Robert Plant sem üvöltötte végig a számait, de az éneklést úgy oldotta meg a csajszi, hogy torka szakadtából óbégatott :D

Ez nem nevezhető erőnek :D

2021. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem Britney jobban bejön, Aguilera-t annyira nem szeretem.
2021. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
40%

Nyolcas válaszadó . Azért ennyire nem egyértelmű , hogy Christina a jobb.


[link]

Kb tényleg egy szinten voltak gyerekként , ahogy ez a video is mutatja . Nem mindig a haaaatalmas énekhang a mérvadó , vannak egyéb nagy hangú enekesek is , akik nem vérbeli előadók. Valami hiányzik belőlük . Lehet , h Xtina leenekli a csillagokat is az égről , de valami hiányzik belőle mégis .

Például a valódi alázat . Na meg rossz lehetett egyébként neki Britney árnyékában létezni . Nyilván demotiváló volt ez neki . Megmérgezte a lelkét . És nem azzal foglalkozott Christina , amihez ert .

Valami , ami igazán naggyá és időtállóvá tenné. Az a valami , hol van ?!

Christinanak alig 5 dalát ismertem anno felületesen gyerekként , míg Britneynek legalább 15 dalát . Azóta nyilván mindkét előadó albumjat hallgattam .

Hat .. mindenki döntse el maga ….

2021. nov. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk az éneklésnél már hogy nem a hang számít ?

Ha valaki Axl Rose módjára végig ugrálja a színpadot, de olyan hangja van mint a ByeAlexnek, akkor azzal mit érünk ?

Hát nem sokat.

Vannak olyan énekesek, akiknek nincsen látásuk, fél kezük van, vagy épp rokkantak/mozgásképtelenek.

Erre szerintem mindenki tudja a példákat.

És a legnagyobbak között vannak.

Nézd meg az Animals leghíresebb számát...

Ott állnak egy helyben.

Akkor az sz.r ?


Ha műsort akarunk látni, akkor nézzünk tv-t, menjünk cirkuszba, vagy mondjuk egy 90es évekbeli Guns n Roses koncertre. :D

Vannak műsoros előadók, s vannak olyanok akik nem azok.

Hendrix műsoros és zseni, Clapton nem igazán műsoros és szintén zseni.

Nem ezen múlik.

Hogy ki csinál több hátraszaltót, ki rohangászik fel és alá, ki szimpadiaskodik és vergődik látványosan.

Hanem az éneklésnél igenis a hang számít.


Annak van szüksége mindenképpen előadni, aki valamit valamivel kompenzálni akar.


A rádióban sem látod, hogy milyen mozdulatokat tesz éneklés közben.


Tehát ez a nem a hatalmas hang a mérvadó... Olyan Tóth Gabis szöveg.

Ugyanis nincs a lelkemnek túl sok.

S ezért tud ezzel annyira azonosulni.


Egyébként az egy nagyon jó dolog tud lenni 14es, ha elmész a koncertjeikre és úgy hasonlítod össze.

(A legjobb akkor lett volna, amikor még mind a kettőnek volt rendesen hangja.)

S akkor aztán tényleg meg tudnád mondani, hogy "mi az a valami ami hiányzik".


Mondjuk az is vicces, hogy te megállapítod, hogy melyikben van valódi alázat. :D

Gondolom nem ismered mind a kettőt személyesen.

Lehet, hogy a Britneyke olyan alázatos volt mint annó Neoton Évike.

Nekem nem feltétlenül ez az alázat.


S amúgy a Britneyt saját bevallásod szerint mi tette naggyá ?

Az, hogy őrültként tartják számon ?

Vagy a bébi ván mor tájm ?


Ennyi erővel a bikicsunáj is egy hatalmas legenda.

Szerintem nem ezzel kéne naggyá lenni.

Hanem mondjuk olyan hanggal mint Whitney vagy Janis Joplin, vagy éppenséggel XTina.


Meg azért döntse el mindenki, mert te csak 5 dalát ismerted XTinának, míg Britneynek 15öt ?

Eleve ha nézed a zene tévéket pl már ott több mint 5 zenés klippet adnak le XTinától :D

S azokat adják a rádiókban is.

Britneytől melyik az a 15 szám, amit mindenki ismerhet ?

Hát az Aerosmithnek nincs ennyi slágere :D


De gondolom te jobban szereted a Britneyt.

Én amúgy eleve nem szeretem egyiket sem.

Tehát magamtól nem hallgatom őket.

De az elvitathatatlan, hogy XTina ezerszer tehetségesebb mint Britney.

És ezt elfogultság nélkül állítom.

Mint ahogy Radics Giginek is sokkal jobb hangja van mint Tóth Gabinak.

S itt sem szeretem egyiket sem, sőt!

De ami igaz az igaz.


És mégegyszer, itt éneklésről van szó.

Nem cirkuszról.

Az csak a show része, minden más kiegészítő.

Akinek meg mindegy, az meg úgyis tapsikol mindennek...

2021. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!