Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó zene?

Szerintetek ez jó zene?


2021. jún. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
szerencsére egyik sem vagyok!
2021. jún. 23. 22:52
 22/78 anonim ***** válasza:
63%
Na tessék: Párszor feltettem a kérdést, egyszer sem adtál választ: Akkor miért csinálod? :D
2021. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
válaszadóként neked nem kérdést kéne feltenned, hanem választ adnod az adott kérdésre. a szerepek adottak, nem megfordítani kéne őket, ahogy most is teszed. :)
2021. jún. 23. 22:56
 24/78 anonim ***** válasza:
63%

Látod, látod, ez még mindig nem sikerült. Ezt vehetjük úgy is, hogy kitérés, beleegyezés. Szóval trollkodsz, mert unatkozol, már jó ideje, vagy valami kényszerképzeted van rá, hogy ezt tedd, vagy hasonló okból.


Tudod az a pláne, hogy igazából a moderátorok is ismernek nagyon jól, egyedül a gond, hogy őket is köti az oldal szabályzata, tehát instant nem tehetnek ki, hiába látják, hogy ugyanaz vagy, kell hozzá pár kérdés, és jelentés, hogy joggal kitehessenek, de ettől ne hidd, hogy nem ismernek.

2021. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:

esküszöm az anyám életére, hogy nem trollkodok, kedves troll! vagy mire esküdjek, hogy higgy nekem?


a plána az, hogy csak a moderátorok ismernek. nekik 1 kattintás, és tudják, hogy ki vagyok. te pedig 1 órája ezt próbálod magaddal elhitetni. :)

2021. jún. 23. 23:01
 26/78 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell esküdöznöd, én nem látom ip-t ilyesmit, de mondom pl ott is elbuktad, hogy több kérdésből írtál privátot, ráadásul úgy, hogy egyiknél váltig állítottad, hogy ugyan te teljesen új vagy, aztán hopp ugyanaz a felhasználó, csak ugye azt kiírja, hogy melyik kérdés kapcsán jött a privi. :D
2021. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:

"több kérdésből írtál privátot, ráadásul úgy, hogy egyiknél váltig állítottad, hogy ugyan te teljesen új vagy"


erről a PÜ-ről mondjuk küldhetnél nekem is egy printscreenet, mert így nem tudok reagálni a "válaszodra", ha nem vagyok képben. :) szívesen segítek neked megfejteni a rejtélyt.

2021. jún. 23. 23:07
 28/78 A kérdező kommentje:
de akár ide is nyugodtan belinkelheted, hogy más is lássa, hátha így sikerül felfognod, hogy nem a petra freyes fickó vagyok, akinek hiszel.
2021. jún. 23. 23:08
 29/78 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogok privit írni, direkt nem válaszolok vissza, nyilvánosan meg nem szabad ilyesmit feltenni, ahogy még a profilneved sem szabad kiírnom, ha nem nyilvánosra van beállítva.
2021. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
53%

Persze hogy " nem ", hisz azok már rég tiltott profilokról ment mind. :D

Azt könynen meg elhet nézni, csak rá kell nyomni hogy privát üzenet és kiírja az oldal, hogy törölt vagy tiltott felhasználó.

2021. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!