Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó zene?

Szerintetek ez jó zene?


2021. jún. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:
ja, hogy te még mindig azt hiszed, hogy én vagyok a több profilos ember, azok után is, hogy leírtam, hogy ez a második profilom. ne haragudj, de így nem lehet beszélgetni. szedd össze a gondolataidat, és próbáld megérteni, hogy nem én vagyok a petra freyes fickó/nő/UFO akármi, és utána léphetünk a következő szintre, ennek így nincs értelme, hogy egyhelyben állunk már ki tudja, mióta.
2021. jún. 23. 23:12
 32/78 anonim ***** válasza:
53%
Igen, igen totál véletlen, azt már bevallottad, hogy szerintetek jó zenés kérdéseket te írod ki és " ismerek még több zenét " vagy hogy is írtad, akkor írsz még ki többet is ezekszerint, na de cáfold már meg, akkor holnap nem lesz ilyen kérdés?:D
2021. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
mi a totál véletlen? ennek már kezd egyre kevesebb értelme lenni, egyre kevesebb a mondanivalóval rendelkező szavak és mondatok száma, amit meg lehetne cáfolni.
2021. jún. 23. 23:19
 34/78 anonim ***** válasza:
63%
Az a totál véletlen, hogy " valaki " mindig rááll egy bizonyos kérdéskörre, és azokat írja sorba pár hétig, utána egy másik típusból jön rengeteg és így tovább.
2021. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:

de ezt már megbeszéltük, hogy ebbe nincs semmi véletlen. a vitánk elején leszögeztem, hogy ezeket a kérdéseket (és ezt még te magad is megerősítetted a 32. válaszodban) én teszem fel.


mi a baj?

2021. jún. 23. 23:27
 36/78 anonim ***** válasza:
53%
Na igen, arra nem sikerült válaszolni, hogy mit élvezel ebben.
2021. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:
mármint abban, hogy teli spammeled a kérdéseimet? :)
2021. jún. 23. 23:30
 38/78 anonim ***** válasza:
63%
A fő kérdés az, hogy miért spammeled az oldalt. Innentől meg igazából... na meg tudod, ha nem vagy sáros a dologban akkor simán levegőnek nézted volna a dolgot. Végül is a kommentek fele a tied....
2021. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
leírtam azt is, hogy miért nem nézem "levegőnek" a dolgot a másik kérdésnél. tudod, emlékszel? emlékezz! ahogy mufasa mondá szimbának. :) akkor nem védtem meg magam, és sajnos törölték a profilomat.
2021. jún. 23. 23:35
 40/78 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem véletlen törölték... tudod, ha nem követtél el semmi szabályszegést, akkor nem törlik.
2021. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!