Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó zene?

Szerintetek ez jó zene?


2021. jún. 23. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
53%
Tudod ott tévedsz hogy azt hiszed hogy igazából nekem ez fáradság vagy épp engem idegesítene. Részemről raerek, jelentem és jelzem hogy trollkodas annyival is nyugisabb lesz a szórakozás részleg.
2021. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
egy szóval nem írtam, hogy neked ez fáradtság lenne. azt írtam, hogy téged ez frusztrál. viszont előbb-utóbb ráfog menni az egészségedre. ha nekem nem hiszed el, majd lesznek később erre utaló jelek. ezek a jelek már igazából már külső szemlélőként nézve meg is látszanak. téveszmék, szövegértelmezési problémákban nyilvánulnak meg. de ezt neked kell magadban felismerned
2021. jún. 24. 10:33
 63/78 anonim ***** válasza:
53%
Nem is frusztrál hidd el. Home office mellett lazulás közben elvagyok itt is gyk n amibe beletartozik ennyi hogy trollokat piszkálni és próbálni tőlük megszabaditani az oldalt amennyire lehet. Ennyi pont elég a többieknek jelzem hogy ne tudd őket raszedni moderálás rá még jelentem.
2021. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
elég szomorú életed lehet, ha a szórakozás nálad a trollkodásban merül ki, de nem vagyok én Isten, hogy emiatt elítéljelek (ezt nevezik istenkomplexusnak, ez is elég erősen jelentkezik nálad. gondolom a home office annyira nem is jó, vagy valami mást takar :))
2021. jún. 24. 10:41
 65/78 anonim ***** válasza:
53%
Igen igen. És még mindig nem tudsz semmi újat kitalalni. De mondom írj még ki pár kérdést ha már annyi eszed sincs hogy ne azonnal egymás után írd őket ahogy engedi újat írni.
2021. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

nem fogod elhinni, de más kategóriában is szoktam feltenni kérdést, valamint nem csak a gyakorikérdéseken "élek", mint egyesek. legutoljára itt tettem fel kérdést, ha gondolod, ezt is betrollkodhatod valamivel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..

2021. jún. 24. 10:46
 67/78 anonim ***** válasza:
53%
Mégis fel éve uzod az ipart. Amúgy meg felőlem tegyél máshol is fel kérdést nem zavar, részemről az itteni tenykedesedet ismerem a sport részleget nem nézem így ott nem is fogok írni.
2021. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:
uram, bocsáss meg a visszakérdezésért, de most írtál valami újat, vagy ugyanazt a lefelé mutató tendenciát húzzuk le, és ismételgetjük magunkat, mint az ovisok? :)
2021. jún. 24. 10:54
 69/78 anonim ***** válasza:
53%
Ismetelgetesben van tapasztalatod nem?
2021. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
egyébként számolod, hogy hányszor írtad már le, hogy részedről rendben, nem zavar, felőled oké, de még mindig szúrja valami a lelkedet, és továbbra is spammelsz? :) ha nem is számolod, azért érzed, hogy az értékes idődet rabolod, amit mással is eltölthetnél, pl. olvasással. jót tesz a szókincsnek, és nem muszáj könyvet elővenned hozzá. vagy engem jobban szeretsz olvasni? :)
2021. jún. 24. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!