Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmennétek egyedül Magyarorszá...

Elmennétek egyedül Magyarországon egy rockfesztiválra?

Figyelt kérdés

Már voltam jó sok fesztiválon, kb 50-en, már ha ez soknak számít, de most nem találtam senkit, aki eljönne velem. Lesz holnaptól szombatig egy 3 napos rockfesztivál az ország másik végén, kb 6 óra az út és egyedül nem sok kedvem van. Ti elmennétek egyedül egy ilyen messze lévő buliba? Úgy vagyok vele mi van, ha nem sikerül senkihez odacsapódni, vagy esetleg nagyon beiszok és kirabolnak, vagy elvesztem a dolgaim, akkor meg hazafele bliccelhetek, viszont bulizni is akarok, mert lehet, hogy a nyáron már több hasonló lehetőségem nem lesz, ráadásul ennek a helynek még a közelében sem jártam.

29f


2021. júl. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha könnyen barátkozol, akkor szerintem nem gáz, társulsz egy kisebb csapathoz.koncerteken nem ciki, nappal meg mindenki másnapos, nem téged néznek 😉 ha valaki megkérdezné, mondd azt, hogy a haverod az utolsó pillanatban lemondta, amikor már elindultál, igy nem mentél vissza 🤓

Én is voltam egyszer így efotton. Bár 2 srác megigérte, hogy lóghatok velük, szépen lekoptattak a 2. Napon. A sátrat felállitani sem segitettek, este 10ig hülyitettek hogy majd majd, aztán sötét lett már.. megkértem 2 pasit, hogy segitsenek, odaköltöztem melléjük, néha dumáltunk. Jól elvoltam azért..

2021. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez embertől függ. Ha megyek valahova, akkor azért megyek hogy jól érezzem magam, érdekel ami ott lesz és azt akarom meghallgatni/megnézni. Mivel nem a társaság miatt megyek, ezért nekem teljesen mindegy egyedül vagyok-e, persze ez nem jelenti azt, hogy ne beszélhetnék vagy ismerkedhetnék másokkal.


Ha érdekel ez a fesztivál, a környezet, a fellépők, akkor menj, ilyen helyeken amúgy is még egyszerűbb társaságokhoz csapódni, mert sokkal nyitottabbak az emberek (amire a pia is erősen rátesz :) ). Én esélytelennek tartom, hogy legalább egy emberrel ne haverkodj össze, lehet még akkor is így lenne, ha nem nyitsz senki felé (azért ne erre törekedj). Mindig vannak annyira részeg és jófej figurák, hogy bárkit megszólítanak és dumálnak velük.


Emellett azt is nehezen képzelem el, hogyha kiírnád például a facebook csoportjukba vagy oldalukra, hogy lehet-e csatlakozni valakihez út közben, megy-e valaki kocsival és lenne-e hely, akkor ne lennének olyanok, akik igent mondanak rá. Ebben az esetben neked bárhol jó ha felvesznek, tehát lehet elég ha csak 1-2-3 órát utazol egyedül, aztán megbeszélsz egy fuvart valahova.


A főbb félelmeidet pedig úgy tudod megelőzni, hogy 1, figyelsz hogy józan maradj, ne idd le magad sggrészegre és 2, a pénzedet, személyes irataidat mindig magadnál tartod, szintén figyelsz rájuk.

2021. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az a baj, hogy nem is annyira a koncertek miatt szoktam menni, hanem magába azért, hogy ott piáljak meg találkozzak olyanokkal, akikkel amúgy csak ritkán tudok.
2021. júl. 14. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát akkor hajrá, itt a lehetőség 🤘
2021. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!