Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik a trió little...

Hogy tetszik a trió little Mix zenéi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Vélemény



2021. júl. 26. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Khmmm....
2021. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még sok zenéjük nem jött ki mióta hárman vannak szóval az előtte való zenéket jobban szerettem. De őket jobban szeretem 3an együtt mint mikor jesy is benne volt
2021. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem Jesy kezd eltávolodni tőlünk már az lenne a fura ha ott lenne
2021. júl. 29. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem össze is vesztek. Leigh Anne és Jesy biztosan. Tegnap Leigh Anne mindenki viasz bábuját berakta a storyjába kivéve Jesyt, és Jesy már a terhességéhez se gratulált. Elég furcsa volt az is mikor szinte a lányokat hibáztatta azért hogy ki milyen ruhában lépett fel amit nem értek, hiszen az ő fellépő ruhája mindig ugyanolyan volt, sose volt olyan mint a többieké. Díjátadókon se kellett sose egybe öltözniük, olyan ruhát vehetett fel ami jól mutatta az alakját. Az meg ugye a másik hogy Perrie bulémiás volt Jade meg anorexiás és Jesy mindig bántó megjegyzéseket tett rájuk. Hogy ők milyen soványok ő meg nem. Nem gondolt abba hogy nem csak neki voltak gondjai hanem a többieknek is. Leigh Anne mellett se állt ki sose mikor rasszista megjegyzéseket kapott sőt azóta is elég rendesen eljátszik azzal hogy sokan feketének gondolják. Én 2013 óta követem őket és tavaly jöttem rá hogy Jesy full fehér. Azthittem indiai félig vagy fekete..
2021. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perrie sosem volt bulímiás!
2022. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!