Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csináltam egy Nightcoret és...

Csináltam egy Nightcoret és kíváncsi lennék a véleményetekre, mivel csak most kezdtem, aki sok nightcorrt hallgat az írjon véleményt!?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat.

(Mit csináljak másképp stb.)



2021. aug. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó lett, csak egy javaslatom lenne, ha érdekel. Ez egy meglehetősen népszerű szám, tehát valószínűleg rengetegen csináltak belőle nightcore-t. Ha szeretnél kiemelkedni, friss számokat szerkessz meg. Igényes képet választottál hozzá, de a betűtípus nem passzol hozzá. Ügyelj arra, hogy esztétikus legyen az egész, de egyébként ezt felirat nélkül is el tudom képzelni, mert a kép éppen eléggé kidolgozott, hogy ne igényeljen egyebet a zenén kívül.
2021. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!^^
2021. aug. 15. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom eldönteni, hogy az első válaszoló most komolyan gondolta-e, vagy csak trollkodik.

Igen, nagyon ügyesen felgyorsítottad a számot...

2021. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nagyon ügyesen összefoglaltad a nightcore lényegét. :D Igen, az a lényege, hogy felgyorsítanak egy számot, és megszerkesztik az énekes hangját, hogy magasabb legyen. Lehet, hogy nem nagy munka, de rengeteg embernek tetszik. Ha te nem szereted, szimplán hagyd figyelmen kívül az efféle kérdéseket. Valaki szívesen foglalatoskodik ezzel, és még mindig jobb elfoglaltságnak tartom, mint ráérő időnkben leszólni valaki munkáját Gyakorin.
2021. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

"leszólni valaki munkáját"

Ponthogy megdícsértem, ezt ennél jobban nem lehet csinálni.

2021. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem áll szándékomban összeveszni veled, mert ha tényleg dicséretnek szántad, akkor pláne felesleges, de nekem valahogy nem áll össze, hogy ha dicsérsz, akkor miért trollozod le azt a válaszolót, aki szintén dicsért, és javaslatokat is tett. Illetve, az a pont-pont-pont a mondatod végén kissé szarkasztikusnak hat, de ha te azt mondod, pozitívnak szántad, amit írtál, legyen úgy. :D
2021. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lett, de én a szöveg formáján változtatnék. Nem nagyon használnak ilyen vastag betűket és a felirattal is lehet játszani. Nagyon sok tutorial van youtubon is amivel színesíteni tudod a videót.
2021. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!