Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek, illetve mindenki!...

Kpopperek, illetve mindenki! Szerintetek ez így igazságos? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Sok kpop fan hallhatott az egyik (G)I-DLE tag Soojin balhéjáról, miszerint iskolában (12 évesen) aggresszíven bánt egyik iskolatársával. Amit egyébként azóta sem bizonyítottak be, hogy valóban megtörtént, mert hogy is lehetne 10 év távlatából. Emiatt hónapokkal ezelőtt félretették, hiatusra küldték. Sztem már ez is sok egy ilyen jelentéktelen, nem bebizonyított dolog miatt. De most hivatalosan is végleg kitették az együttesből egy olyan miatt amit valószínűleg el sem követett, és védekezni sem volt lehetősége. Tegye fel a kezét aki sosem hbázott életében és egyáltalán nem változott 12 évs kora óta. Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről. Én, mint Neverland ((G)I-DLE rajongó) mérhetetlenül fel vagyok háborodva. Ha esetleg más is igazságtalannak érzi ezt a döntést, az aláírhat egy petíciót, amit már több mint 100 ezren aláírtak, amivel Soojin maradását követelik a rajongók. A petíciót az alábbi linken lehet aláírni.

[link]


Ez nem feltétlenül Soojinról szól, hanem, hogy bárkit bármilyen ürüggyel el lehet tűntetni és ez elég undorító, és szerintem ezzel szemben érdemes kiállni, mert mi van ha egyszer velünk történik hasonló.



2021. aug. 15. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazságos, még akkor sem tartanám annak ha bizonyítottan megtörtént volna, nem hogy így, hogy nem is biztos... Tegnap este már aláírtam a petíciót btw, de nem tudom elképzelni, hogy bármin is tudna változtatni sajnos =( De veszíteni semmiképpen sem lehet vele :)
2021. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazságos, engem is felháborított, elszomorított. Nem mutogatok másra, de volt már olyan, aki sokkal komolyabb dolgok után is folytathatta a karrierjét. Sajnos nem az első eset, hogy a CUBE így intézi a dolgait. Aláírtam én is már, szerintem sem fog változtatni a helyzeten, de egy próbát mindenképp megér.

A legjobbakat kívánom Soojinnak ezek után, megérdemli.

Kapjon észhez a CUBE, mert sorra teszi tönkre a csapatait, előadóit.

Általánosságban is tényleg undorító az ilyen…

2021. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rajongó, de szerintem sem igazságos. Eleve ez a nagy cancelling culture ami Dél-Koreában van kiborító számomra. Nem hiszem, hogy egy embert a gyerekkori!!!! hibái alapján kellene megítélni. Ha bullying és egyéb abúzus történt, annak biztosan volt AKKORIBAN valamilyen jele. Ennyi idő távlatából mégis mit lehetne bizonyítani? Már semmit. Én azokat a tanárokat venném elő, akik ezek felett szemet hunytak anno. Tanárként ÉS felelősségteljes felnőttként is kötelességül az ilyet megakadályozni és segíteni az elszenvedő diákot.
2021. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most ezen gondolkodtam, és szerintem a Cubenak is egyértelmű volt hogy ez lesz(felháborodott rajongók, stb..)..

De akkor vajon miért csinálták? Úgy értem, előre tudhatták hogy mi lesz, miért érte meg nekik mégis?

(Eddig nem jutott eszembe semmi arról hogy vajon miért, de hátha majd később 😅)

1es

2021. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én egyébként azt gyanítom, hogy valami teljesen más dolog van a háttérben. Talán vmi személyes ok. Ez a bullying csak vmi ürügy. De egyébként ennyi felháborodott rajongót már figyelembe kéne venniük, ugyanis belőlünk élnek. És azért ez nem olyan kis szám, amit járulékos veszteségnek könyvelhetnek el. Bár azt is pontosan tudják, hogy akik aláírták a petíciót ettől még a többi Cube-os bandát, és az 5 tagú (de szar kimondani) (G)I-DLE-t ugyanúgy fogják hallgatni. Szóval nem vesztik el a rajongókat. Én reménykedem, hogy lesz vmi változás, még ha nem is Soojin ügyében de a jövőben, hátha észbe kap egy kicsit a Cube.
2021. aug. 15. 22:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah és minden Neverland nevében köszönöm az aláírásokat :)
2021. aug. 15. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet hogy valami személyes 🤔 Ennyire nem lehet hülye a Cube hogy egy ilyen semmi (+bizonyítatlan) dolog miatt bármekkora bevételkiesést kockáztasson 😅

4es

2021. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most iszonyatosan megutáltam a CUBE-ot(eddig se kedveltem túlzottan). Először elkaszálta a CLC-t. Utána hiatusra küldték Soojint és semmiféle infót nem kaptunk róla, most meg konkrétan magyarázat nélkül kirakták őt.

Remélem, hogy minden rendben van vele és a bandával is, hiszen ez nagy csapás mind a 6 lánynak.

2021. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

egy kis self story

nálunk a suliban is volt ilyen srácok akik úgymond szekálok voltak...

ilyen első-2-3-4. osztályig

utána 6-7-8.-ban teljesen kicserélődtek full normálisok lettek meg változtak

a mai napig normálisok... érdekes dolog de az emberek képlények és változnak!

alapból is eléggé durva hogy 10 éves dolgot vesznek elől de oké egy részben oké csak az a baj hogy aki 10 év múlva sem heveri ki ott nála is vannak gondok... értem én hogy mérges és irigy is lehet hogy befutott kpop idol stb de van az a pont amikor tovább kell lépni saját magad miatt!

visszatérve ez eléggé szánalmas hogy emiatt kirúgják... a kpop megint bebizonyítja hogy mi is! meg maguk az idolok értékét is megmutatja...

a lényeg

1. az iskolai bántalmazás zaklatás nem kis dolog nem elhanyagolható!

2. ettől függetlenül az eset 10 éve történt az eset nem is bebizonyítható lehet egyszerű rágalmazás is...

3. ha meg is történt az emberek változhatnak egy nyilvános bocsánat kérés elegendő kell hogy legyen meg egy kisebb ajándék csomag

de az hogy dobják... túlzás és a profitot is lefaragja... csak a fizető fanok lesznek kevesebben... persze van a másik vége amikor a nagyügyekre fel sem horkantanak...

2021. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom igazságosnak
2022. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!