Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek, illetve mindenki!...

Kpopperek, illetve mindenki! Szerintetek ez így igazságos? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Sok kpop fan hallhatott az egyik (G)I-DLE tag Soojin balhéjáról, miszerint iskolában (12 évesen) aggresszíven bánt egyik iskolatársával. Amit egyébként azóta sem bizonyítottak be, hogy valóban megtörtént, mert hogy is lehetne 10 év távlatából. Emiatt hónapokkal ezelőtt félretették, hiatusra küldték. Sztem már ez is sok egy ilyen jelentéktelen, nem bebizonyított dolog miatt. De most hivatalosan is végleg kitették az együttesből egy olyan miatt amit valószínűleg el sem követett, és védekezni sem volt lehetősége. Tegye fel a kezét aki sosem hbázott életében és egyáltalán nem változott 12 évs kora óta. Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről. Én, mint Neverland ((G)I-DLE rajongó) mérhetetlenül fel vagyok háborodva. Ha esetleg más is igazságtalannak érzi ezt a döntést, az aláírhat egy petíciót, amit már több mint 100 ezren aláírtak, amivel Soojin maradását követelik a rajongók. A petíciót az alábbi linken lehet aláírni.

[link]


Ez nem feltétlenül Soojinról szól, hanem, hogy bárkit bármilyen ürüggyel el lehet tűntetni és ez elég undorító, és szerintem ezzel szemben érdemes kiállni, mert mi van ha egyszer velünk történik hasonló.



2021. aug. 15. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem tartom igazságosnak ugyanazok okok miatt amit #9 felsorolt!
2023. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!