Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azért van sikere a régi zenét...

Azért van sikere a régi zenét játszó rádióknak,mert az idős emberek szívesen emlékeznek vissza a fiatalságukra?

Figyelt kérdés
Sláger rádió a kilencvenes évek végén,2000-es évek elején a lehallgatottabb rádió volt.Most a szintén régi zenéket játszó Retro rádió a legnépszerűbb.A régi zenék eszébe juttatják az időseknek a fiatalságukat?Azért szeretik hallgatni?

2021. aug. 27. 21:49
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a 80-as 90-es évek zenéit
Nem szeretem a 80-as 90-es évek zenéit
A 80-as 90-es évek zenéi régen voltak csak jók mára elavultak,kimentek a divatból
Engem a legújabb zenék érdekelnek nem a régi elavult zenék
12 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
És tegyük hozzá hogy annak ellenére a legnépszerűbb a Retro hogy többnyire a klasszikus,unalomig ismételt számok szólnak.
2021. aug. 27. 21:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az idős emberek szeretik, rengeteg régi szám van ami kenterbe veri az eddigi 21. század számait.

A "legújabb" előadó akit rendszeresen hallgatok, a 2000-es évek elején kezdte pályafutását, a többi mind régebbi. Nekik persze meghallgatom a legújabb albumaikat, amiket mostanában adnak ki. Egyébként nem zárkózom el a modern zenétől, néha hallok egész jó számokat, de az ilyen "trending songs" válogatás legfeljebb háttérzajnak jó, az igazi belemerülős zenehallgatós élményt csak a régebbi, akár 80-as évek előadói nyújtják. Az idős korhoz kb. van még 40-50 évem, hogy akkor mit hallgatnék, az már más kérdés.

2021. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősebb lesz valaki, egyre kevesebb ideje és igénye lesz új zenék megismerésére. A jól megszokott és már megszeretett számok hallgatása visszahozza a régi emlékeket amikor még sokkal könnyebb volt az élet és értették a szövegeket.
2021. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!