Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Kep1er...

Mi a véleményetek a Kep1er tagjairól?

Figyelt kérdés
A Girls Planet 999 - ben választották ki a tagokat. Mi a véleményetek a tagokról, a csoportnévről, meg a műsorról általában?

#zene #verseny #K-pop #girlsplanet999
2021. nov. 1. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a csoportnév szerintem gáz, nem szeretem mikor a betűket összekeverik a számokkal
2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huh, jó kérdés:)

Kezdem a névvel, nekem nem tetszik, szerintem kissé idétlen, de annyi ilyen fura nevű kpop banda van mostanság, hogy egyáltalán nem tűnik ki, meg legalább valahogy kötődik a műsor koncepciójához.

A műsorról általában annyi, hogy nevetséges. Nem az első mnet show, amit láttam, de a produce széria ennél jobb volt. Evil editing, nulla screentime bizonyos lányoknak, ha jelen is vannak, akkor drámázás van, nulla screentime a mentoroknak, Tiffany és Sunmi kb mintha ott se lettek volna. Szerintem ennek a műsornak a lányok fejlődéséről kellene szólnia, de ebből semmit nem lehetett látni. Csak sajnálni tudom a résztvevőket.

A tagokról nincs különösebb véleményem, Chaehyun, Yujin és Xiaoting nagy kedvenceim voltak végig, nekik nagyon örülök, de nem az lett a lineup, amire számítottam. Yurináért a szívem szakadt meg, főleg ahogy posztolt instán Xiaotinges képeket és nem debütálhattak együtt… Cai Bing wait for me posztja is nagyon fájdalmas volt:( ez az 2j 1c girl arány nevetséges amúgy. Na nem bosszantom tovább magam, ne nézzen senki mnet műsorokat.:D

2021. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a csoportnévvel nincs bajom, a (G)I-DLE után bármit meg lehet jegyezni🤣

Maga a show: ez az első amit láttam, szóval összehasonlítási alapom nincs, de engem elég sokszor felidegesített.. Ahogy 2es válaszoló is leírta, csodálatos képernyőidő-elosztás, etc.. Ami ezeken kívül zavaró volt, az az, hogy egy csomó mindent kihagytak (pl a debut stages felét nem raktàk bele, és amik benne voltak azok is eléggé úgy voltak megvágva hogy egy bizonyos alapérzést keltsenek az emberben, ami nyilván a szavazás befolyásolása miatt volt), és egy csomó időhúzás volt (bármi ami bejelentésekkel kapcsolatos, +a teljes 10.(?) epizód).

A tagokról: nekem nincs velük sem bajom, kb erre számítottam... A szavazás rendszere miatt borítékolható volt hogy több mint a fele koreai lesz, és arra is lehetett számítani, hogy a legtöbb ember nem tehetség alapján fog szavazni, hanem arra, aki a legszimpatikusabb neki (én sem vagyok kivétel btw). Szóval őszintén nem számítottam arra hogy mondjuk Bora bekerül, habár ő volt a legjobb vocal a show-ban (szerintem)

2021. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(3as vagyok, véletlenül elküldtem😅)

. Mondjuk még így is örülök, a 9 választottamból 6 bekerült a csapatba🥳 (main pick nem, de hát semmi sem lehet tökéletes)

Kíváncsi vagyok, hogy milyen concept-tel fognak debutálni, elég különbözőek a tagok, nem irigylem az mnetet🤣 (meg a szerepekre is kíváncsi vagyok lol Magamnak megpróbáltam hogy én milyen szerepeket adnék nekik, és egy kicsit sok a táncos🤣)

Na mindegy, decemberben meglátjuk. Szurkolok nekik hogy jól érezzék magukat, és a többi lánynak is remélem többen közülük tudnak majd debutálni a közeljövőben, nagyon tehetségesek vannak köztük (szerintem).


#dcc×srq pls😅

2021. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!