Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van-e esetleg lehetőség...

Van-e esetleg lehetőség valahol ilyesmire? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gitár csrére. Van egy gitárom ami nem tetszik és gúnyoltak is miatta tehát nem merek megtanulni sem rajta. Ráadásul akusztikus ha jól tudom, és én basszusgitáron szeretnék játszani. Szóval van-e valahol a 17ker. környékén olyan üzlet ahol el tudom cseréli vagy eladni és venni helyette másikat? Vagy ha valaki eladná a gitárját. A lényeg hogy kisseb méretű legyen mivel elég kicsi vagyok. Bár nem igazán értek az ilyesmikhez. Meg ha valaki tud egy helyet vagy oldalt ahol szivesen vesznek gitárt ( amit talán egyszer vettem a kezembe) azt is nagyon megköszönném. Remélem valamenyire érthetően fogalmaztam.

2021. nov. 7. 09:23
 1/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Add fel apróhirdetésben. Mondjuk ahhoz nem árt többet tudni róla, mint hogy "akusztikus ha jól tudom", de ha feltöltesz valahova pár képet róla és belinkeled ide, szívesen segítünk megállapítani a típusát meg beárazni is. A hanglyukba is fotózz bele légyszi.

Ha felrakod apróhirdetésbe és beleírod, hogy "értékegyeztetéssel csere basszusgitárra is érdekel", az teljesen jó. Ha meg pénzért kel el, akkor abból nézel basszusgitárt.

gsfanatic.com a legnagyobb zenei apróhirdetési oldal. A gitáros rész:

[link]


De addig tényleg ne rakd fel, amíg nem tudjuk pontodan mid van, és mit ér.


(Amúgy ki az a hülye seggfej, aki azért gúnyol valakit, mert hangszeren tanul játszani? Az azért brutális...)

2021. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szüleim lehet többet tudnak róla mert tőlük van. Csak hát mikor szóltam nekik hogy nem igazán tetszik nekem sem igen megharagudtak. 😅
2021. nov. 7. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
áruld el kérlek, miért olyan gáz az a gitár?
2021. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van az iskolában szociális segítő, fordulj hozzá és mondd el, amit a szüleid nem hajlandóak meghallgatni. Segíteni meg pláne!


A gitár árából nagy valószínűséggel nem fogsz tudni basszusgitárra váltani, ráadásul nekem úgy tűnik, hogy ilyen önálló akcióból még gondod is lehet a szülőkkel. Inkább ezt érzem nagyobb bajnak!


Természetesen basszusgitárosként örömmel olvasom, hogy basszusgitároznál. Viszont azért, mert valaki kicsúfolt valahogyan a gitárod miatt, egyáltalán nem kell más hangszer felé fordulnod. A csúfolódótól kell pár lépéssel nagyobb távolságot tartani.

2021. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet nem igazán értettétek a kérdést. A célom az hogy a mostanitól megszabaduljak minnél hamarabb és venni egy másikat.


Válasz 3.nak


Régen hatalmas Disney fan voltam és anyákékban megmaratt ez a gondolat és úgy vélték hogy majd biztos a lassan 14 éves kislányuk még mindíg örülne egy olyan gitárnak ami az egyik ilyen filmből van ( coco talán a címe ebben nem vagyok biztos) és én erre nem jöttem rá, és nagy boldogan bevittem az iskolába megmutatni az új hangszerem. Csak hogy az osztálytársaim tisztában voltak vele hogy ez abból a filmből van. Amíg néhányan normálisan közölték velem addig a volt barátnőm a folyosó közepén hangosan kiabálni kezdte. Hogy ez milyen gáz... Csak enyi a probléma. Ezért nem akarom látni többet ezt a gitárt.


Voszont vettem a bátorságot és elmondtam a szüleimnek hogy esetleg megszabadulhatnék e ettől a szartól és azt mondták hogyha azon az áron el tudom adni amin ők vették nekem akkor nekik mind1 mi lesz vele. Viszont csak akkor kapok másikat ha találtak nekem tanárt is. Szóval köszönöm az eddigi segítséget.

2021. nov. 8. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen barátoktól hamarabb kéne megszabadulni, mint egy gitártól... Amúgy megnéztem és tök jól néz ki a mintája. Szerintem a probléma egy ilyen merch gitárral inkább az lehet, hogy silányabb a minősége, mint egy natúr gitárnak ugyan abban az árban. Szerintem a gs fanatic mellett érdemes feltenni a facebook marketplace-ra meg a jófogásra, aki a gs fanaticon vásárol, nem hiszem, hogy ilyen gitárt keres.
2021. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem egy Coco-s gitár baromi menő, én így, közel 40 évesen simán adnám :)
2021. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Írigykednek a csajszik mert valami menő és jó dolgot csinálsz ezért gúnyolódnak. Nekem egy Fender (USA) stratocasterem volt a szüleimtől és simán legagyizták a buta osztálytársaim de az unokatesóm is aki úgyszint nem értett hozzá. Ha gitárt szeretnél bármit akkor ne kis méretet válassz. Hiába vagy kicsi a hangszerhez ehhez semmi köze nincs és később nem kell átszoktatnod magad normális gitárra.
2021. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!