Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi alapján dől el manapság,...

Mi alapján dől el manapság, hogy kiből lehet sztár meg "énekes"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amilyen zenék lesznek ma felkapottak, azt konkrétan bárki meg tudja csinálni. Mármint amiket "zenének" neveznek, az olyan mint egy szavalás feljavítva. És most lehet belémkötni, mert nem érdekel, tudom úgyis nekem van igazam. Én nem is értem, ez mióta számít zenének. Konkrétan szavalnak az emberek, a háttérben megy valami, és fel van javítva az egész. Ilyen a Desh, a ByeAlex, Manuel, T Danny, BSW. Ez mióta zene? JAJJ én vagyok a legnagyobb rossz, már előre tudom ilyen kommenteket fogok kapni. Hogy merek ilyen "tehetséges", "hatalmas teljesítményt nyújtó" "előadókra" rosszat mondani. Hallgassatok bele, aztán hasonlítsátok össze egy Whitney Houston-al, aztán mondjátok hogy ez zene. Vagy ha ez rap és tehetségnek számít, akkor egy Eminem-el hasonlítsuk össze. Na ugye, ugye? Ég és föld kb. Nem is értem ezek az emberek hogy lesznek neves sztárok, amikor ez a "zene" kifejezést meg sem közelíti. Tehát mi kell hogy valaki sztár legyen? Nézzen ki jól, vagy legyen sztár alkat, vagy mi? Szerintem bárki el tudná szavalni, amit ők, aztán a profik feljavítsák. Hogy a Kukásautó nevű remekmű hogy lehet hetek óta a #1 felkapott a Youtube magyar kategóriája közt, szerintem az összes magyar szegénységi bizonyítványa. Mit tudtok erre reagálni? Nyugodtan jöhetnek az ellenérvek, de akkor logikus érvekkel bizonyítsátok is nekem hogy ezek az emberek tehetségesek, ne csak annyival hogy nekem "savanyú a szőlő", mert egyáltalán nem. Ezt a valamit én is ugyanúgy el tudnám szavalni, és te is. Mert hogy ez nem ének az biztos. Na?

2021. dec. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Lehet,hogy nemsokára jönnek az emberi hangot nem tartalmazó csupán számítógéppel generált slágerek.

Jó néhány a rádióban sugárzott dalban mintha már most is mesterséges hangkiigazítást hallanék.

2021. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki kényszerít hogy hallgasd ezeket?

Senki, innentől kezdve felesleges ez az egész agymenés.

Nem mellesleg semmi hatásuk nincs a kultúrára, sem a könnyűzenére, pár hét vagy hónap és már a nevüket sem ismerik.

2021. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!