Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten kiemelt állóhely...

Koncerten kiemelt állóhely vagy ülőhely a jobb? Mi alapján érdemes választani, mit kell figyelembe venni? Nem voltam még ilyen koncerten (Budapest Aréna)

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy ugrálni is akarsz,vagy csak ülsz és hallgatod.
2022. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Rock koncert esetèn attól függ, hogy a táncikálós ugrándozós őrjöngésen kívül mennyire bírod a lökdösődést meg, hogy nyakon borítanak (rosszabb esetben köpnek) sörrel.

Én ilyenekre mindig ülő jegyet veszek.

Egyébre állót, mert hangulatosabb.

2022. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta, aki nagyon kimutatná ha valamit élvez, nem tudom mennyire ugrálnék, valószínűleg nem annyira. Szerintem el tudok tekinteni attól, hogy nyakon öntenek sörrel. Inkább az a problémám, hogy alacsony vagyok (160 cm) és félek, hogy kitakarnak és nem látok. Azért ha már fizetek érte, jó lenne látni. Viszont az ülőnél meg nem tudom mennyire látszik a színpad, inkább azt nézném mint a kivetítőt (Korn koncertről van szó).
2022. jan. 3. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Arénában jók az ülőhelyek, ha nem a legvégében veszel jegyet, szerintem teljesen élvezhető, nekem eddig soha nem volt gondom vele.
2022. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk a színpadtól számított 2-3. szektor még jó lehet?
2022. jan. 3. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!