Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bohemian Rhapsody szerintete...

A Bohemian Rhapsody szerintetek jó szám?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Jó dal
Rossz dal
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a maga nemében dalszerzés, hangszerelés, előadás és tartalom terén is kifejezetten jó szám. A slágerlista élére kerülő dalok mezőnyében pedig valóságos fenomén. Az egyetlen dolog, amiért időnként idegesítőnek érzem, az az, hogy az évek során nagyon elcsépelték.
2022. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó, de túlértékelt
2022. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Egyszerre van meg benne a kidolgozott, igényes kompozíció és a magas szintű zenei tudás, de ugyanakkor nem izzadságszagú és nem veszi magát komolyan, könnyed és humoros is. A könnyűzene egyik nagy klasszikusa.
2022. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem rossz, de nekem kissé unalmas, szerintem a Queen-nek annál ezerszer jobb számai vannak, legalábbis az ismertek közül!
2022. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
I want it all szerintem jobb.
2022. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
#4, az ismeretlenek közül is vannak nagyon jók :D
2022. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó, bár a szövege elég para.
2022. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Fogjuk rá, hogy jó popzene de ennyi.

Aki szét néz az underground körben, vagy rendszeresen prog rock-t hallgat sok újdonság nem vár rá, de iszonyú nagy hatása van és sokszor visszaköszön más előadnál. Szóval objektíven is jó zene.

Én jómagam csak párszor hallgattam meg, de inkább hallgatom akikre hatással volt.

2022. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Korszakalkotó, maradandó. És mindemellett jó is. Tömény zeneszerzői zsenialitás. A maga idejében nagyon bátor kísérlet volt.
2022. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!