Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ebben a videóban szerintetek...

Ebben a videóban szerintetek is hamisan énekel?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem utálatot akarok szítani ezzel a kérdéssel (így nem is vagyok kíváncsi az ilyen kommentekre), előszeretettel hallgatom az ő, illetve a bts zenéit is. Viszont ezen a videón szerintem tök hamisan énekel. Ez másnak is feltűnt, vagy csak én hallom rosszul?

2022. febr. 12. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is, de nem látok semmilyen videó linket.
2022. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Videó az nincs, de általánosságban azt tudom mondani, előfordulhat, hogy egy énekes hamisan énekel, ha például nem hallja magát megfelelően, nem találja el a kezdőhangot, vagy éppen megfázott, egyéb légzőszervi gondja van.
2022. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsesz, a link lemaradt

2022. febr. 12. 19:15
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát alapból egy sz.r dal de elég fülsértően hamis volt. Pedig már élőben is lehet autotune-t használni, ha már énekelni nem tud legalább használná.
2022. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Mert te aztán biztos tökéletesen tudnál énekelni tánc és mozgás közben.


Ne legyetek már ennyire maximálisták mikor ti még ennyire se tudnátok megcsinálni. Idióták.

2022. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Annyira bírom,hogy a troll lepontozza a rajongót, aztán fordítva,ez annyira gyerekes viselkedés.


Egyébként egyetértek,szerintem sem lehet stabilan énekelni mozgás közben.

Amúgy meg szerintem ez a srác aranyos és a hangja sem rossz.

2022. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy rossz lenne, vagy hogy probléma hogy hamis. Csak nekem annak tűnt, és nem tudtam hogy más hogy van vele. Nyilván táncolás meg repkedés közben nem lesz kristálytiszta a hangja :D

Az viszont biztos, hogy nagyon aranyos srác jó hanggal

2022. febr. 13. 18:48
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

6 azért jackson tudott nem is kicsit...

valamivel nehezebb de ha nem kemény táncot csinál valaki akkor lehet


de ettől függetlenül már a kezdés is nagyon rossz amikor nem csinál semmit csak áll! nagyon de nagyon hamis és egy hangot sem talált el.-.. sajnos ez az igazi énektudásuk a bts tagoknak... ha a jelenlegi tudásukkal mennének el egy x faktorban névtelenül kb elzavarnák őket mert annyira rosszak


ja amúgy a videóban semmi olyant nem csinál csak lépked szóval itt az sem tudható be hogy erősebb mozgás van!


nem csak ebben a videóban hanem minden egyes videóban amikor be merik vállalni hogy énekelnek egy kis részt az új dalukból mikor valami show-ba mennek és már ott hallatszik hogy a hangok közelében sem vannak... kis sor kis sor ettől függetlenül az énekesnek kell tudnia csak hát ezek nem zenészek... jó táncosok tény de mint énekesek? semmiközük hozzájuk!

2022. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2022. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Hát én nem tudom, de nekem ez az egész videó nagyon érdekes. Kicsit olyan, mintha csak halkan beszélne és táncikálna a színpadon, máskor meg mintha playback-elne.

#5?? Te nem hallottál még arról, hogy vélemény? Ahhoz, hogy véleményed legyen nem kell ugyanazt véghez vinni mint amiről véleményt alkotsz.

2022. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!