Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ebben a videóban szerintetek...

Ebben a videóban szerintetek is hamisan énekel?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem utálatot akarok szítani ezzel a kérdéssel (így nem is vagyok kíváncsi az ilyen kommentekre), előszeretettel hallgatom az ő, illetve a bts zenéit is. Viszont ezen a videón szerintem tök hamisan énekel. Ez másnak is feltűnt, vagy csak én hallom rosszul?

2022. febr. 12. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
10 szokásos kpop fan aki valszeg alig 15-20 éves és kb semmi tudása a világról és annak működéséről még kevesebb a zenei hozzáértése...
2022. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy hallgass valakit, nem kell feltétlenül érteni is hozzá.

Vagy nem csak hallgatni

Verset is kell/kellet olvasni, és mégsem vagy valószínűleg egy Petőfi-tehetség

Ettől függetlenül tiszteletben tartom a véleményed, hogy szerinted nem jók, tehetségesek

2022. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

6:58

2022. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 az egy másik videó. Az én kérdésem az általam belinkelt videóra vonatkozik.
2022. febr. 27. 18:05
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

12 de még is meg kellett tanulni verselemzésnél ugye hogy petőfi milyen zseniálisan alkotta meg a verseit különben nem tudnád hogy az most jó vagy rossz!

tény és való nem vagyok petőfi tehetség mivel a kor legnagyobb költője volt! :D kicsit nem jól hasonlítod össze a dolgokat de mindegy... ja igen nagyon sok költő és hozzáértő ember ismerte ezt el hogy petődi az shakespeare után! (mármint hogy aki utána született) még kínában is vannak petőfinek szobrai ami nagy szó...


ettől függetlenül ahogy a költészet úgy a zene sem vélemény kérdése! nem mondtam hogy ne hallgasd őket de ettől nem lesznek jobbak! és csak azért mert van nekik hallgatóságuk attól még nem lesznek jók!


nyugodtan hallgasd őket ha akarod mert nem erről volt szó ellenben te úgy csinálsz... arról volt szó hogy hát nem tudnak énekelni... ha nem lennének híresek azaz no-name nélkül mennének be bármelyik x faktorba vagy voice-ba egyből kiesnének mert az alapot sem tudják... ez meg nem a véleményem hanem a zenei hozzáértésem mert egyszerűen hallom hogy nem találják el a jó hangokat!

2022. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%

13 8:19 és 8:20 között miért nem hallatszik hogy levegőt vesz? 8:26 és 8:27 között sem lehet hallani pedig nagyon közel teszi a mikrofont és ezt már nem lehetne énekelni levegő nélkül... :) az meg egyértelmű hogy kookie vesz leevegőt! de hallgatlak hogy hogyan lehet ez a black magic! :D várj spoiler! úgy hogy playback az egész... hiába van kiírva hogy karaoke mikor egy egész studió felszerelés be van szerelve!


az meg érdekes hogy itt elfogadható szinten énekel de ott meg és több ilyen valós élő videóban meg a közelében sincs a hangoknak! és olyan nincs hogy elfárad meg kimerült... aki tud énekelni annak vagy teljesen elmegy a hangja és beszélni sem tud vagy pedig ugyan úgy énekel mert tudja hogy hová kell a hangját felvinni vagy levinni!

2022. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!