Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó, vagy rossz? Mit tanácsolnátok a készítőnek?


[link]



2022. febr. 12. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis Tool és King's X mehetne inspirációnak.

Értem mit akarsz/akar(ha éppen más csinálja) csinálni, de nem olyan egyszerű a történet, ha hangszeres zene a cél sokkal változatosabbnak kell lennie ennél. Számomra kicsit monoton és a játékidő is nyugodtan lehetne legalább 5-6 perc hogy ki tudjon bontakozni. Kicsit foghíjas nekem.

A hangminőségre külön nem térnék ki, gondolom még nagyon kezdeti fázisban van a dolog.

Amúgy kezdésnek nem rossz.

2022. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha nyers: ez így csak audió-dekoráció mély önsajnálathoz. Van, akinek ilyesmi kell, de milliószámra gyártják ennél jobb minőségben. De azért hangulatfestési tehetség van benne, ha sikerülne eredetibb és főleg muzikálisabb módon megragadni, akkor lehetne jobb.
2022. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az építő kritikákat!:) Igen, én vagyok a készítő.

Inspiráció főleg a Nirvana volt, próbáltam olyan megoldásokat alkalmazni, amiket ők is használtak. Ennek köszönhető, hogy a dal alapja eléggé egyszerű, de valami hasonló is volt a cél: egyszerű, kemény, de a kórusok azért lágyítanak rajta, illetve kicsit egyedibbé teszik. A Nirvana-tól származik a "clean verse-torzított refrén" szerkezet is. A gregorián kórusok továbbá az ének szerepét hivatottak átvenni, amely a csekély énektudásom miatt nem kerülhetett bele a dalba.

A minőségen nekem is megakadt a szemem, mert végig jól szólt a dal, de se a youtube-os, se a soundcloud-os verzió nem adja vissza az eredeti hangzást.:/

2022. febr. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!