Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson rajongók! Van...

Michael Jackson rajongók! Van más olyan előadó MJ-n kívül, akit nagyon-nagyon szerettek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert valahol olvastam, hogy az MJ fanok a legbeszűkültebbek, meghogy mást nem is hallgatnak a kedvenc előadójukon kívül.

Kíváncsi vagyok, ez mennyire igaz rátok!



2022. márc. 16. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, David Bowie-t hallgatok MJ mellett legtöbbet (sőt most már Bowie-t gyakrabban hallgatok), de mellette még szeretek énekeseket/ együtteseket: Beatles, Elvis Presley, Nirvana, Pink Floyd, Ray Charles, Frank Sinatra, stb.
2022. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qkker1 ***** válasza:
100%
Nagyjából az egész 80-as évek, szintipoppal, funkyval, soullal.
2022. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elég sok nagyon is kedvelt előadóm van, több műfajban is. Nightwish, Skillet, Bon Jovi, Black Eyed Peas, Avril Lavigne, Paramore, Frank Sinatra, Barry Manilow, Elvis Presley, Republic, EDDA, stb.
2022. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Michael Jackson rajongó vagyok,de másért nem rajongók.De persze ez nem jelenti azt,hogy más előadók dalait nem hallgatom meg.Én úgy vagyok vele,hogy ami tetszik azt meghallgatom
2022. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Avril Lavigne. Ő egy olyan Pop Rock And Roll
2022. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!