Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerettek olvasni? Ha igen...

Szerettek olvasni? Ha igen akkor mi a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés

Az is válaszolhat aki nem szeret olvasni. Elárulhatja hogy miért nem szeret.


Nekem van egy csomó kedvenc könyvem de az első kedvenc a Percy Jackson és az olimposziak


Nektek mi a kedvencetek?



2015. okt. 2. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, és a 'A vadonjáró tanítványa' c. könyvsorozat. :)
2015. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ó az rajta van a könyvlistámon :)

Azt fogom olvasni a párvásztó kötetek után :)

2015. okt. 2. 21:07
 3/14 A kérdező kommentje:
*párválasztó
2015. okt. 2. 21:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a Percy Jackson és az olimposziak, meg persze az Olimposz hősei. :) És van még egy annak az a címe hogy Szellemállatok.
2015. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az megvan egyik barátnőmnek és azt mondta hogy nagyon jó

:)

2015. okt. 3. 10:11
 6/14 anonim ***** válasza:

- Kate - Fallen-tetralógia

- Harry Potter

- Gyűrűk Ura

- Dumas - A fekete tulipán, Korzikai fivérek, A három testőr, Húsz év múlva

- Fable - Álmok tengere, Halkirálynő-sorozat, Vis Majos-sor, Sárkánykönny...

- Morgenstern - Éjszakai cirkusz

- Bosco - Szerelmem egy angyal

... rengeteg, imádok olvasni :)

2015. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak még olyanok akik szeretnek olvasni :)
2015. okt. 3. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Úúúúh imádok <3

A kedvenc krimim a Cormoran Strike-trilógia, és alig várom, hogy kijöjjön az utolsó része.

Amúgy Harry Potter az örök kedvenc, de tetszett még:

- Vizet az elefántnak

- Éhezők viadala - trilógia

- A Da-Vinci kód


A Percy Jacksont el szeretném olvasni, akkor tényleg olyan jó? Meg a listámon van Janne Teller-től (remélem, jól írtam) a Semmi - erről valakinek vélemény? Jaj, meg a Könyvtolvaj és a Csillagpor.

Bocsi, hogy kérdést írok ide, de hátha ötletet adok :) Tehát, vélemények? Esetleg te nem olvastad őket?

2015. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Percy Jackson olyasmi mint a Harry Potter (hárman vannak barátok, Percy a főszereplő, Annabeth az "okos kislány" és gróver a legjobb barátja Percynek és ő egy szatír értsd faun)

Van ennek egy folytatása is az Olimposz hősei néven. Na az is szuper. A Neptunusz fiát (megközelítőleg 500 oldal) 3 nap alatt olvastam ki suliidőben, úgy hogy mellette rengeteg volt a házi.

Amúgy a Csillagpor filmen nagyon jó, de szerintem a könyv mindenhol jobb mint a film.

A könyvtolvajról nem tudom hogy milyen, mert csak most lettem ilyen "dráma mániás" de mindenképpen el fogom olvasni.


Amúgy semmi gond hogy kérdeztél mert imádok könyvekről beszélni mindegy hogy hol :)

2015. okt. 4. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
A Percy Jacksont egyik jó barátnőm nagyon szereti, tehát nekem is rajta van a listámon. Viszont most olyan hosszú listám van, hogy nem tudom, hova fogom a könyveimet pakolni, de annyi baj legyen :D Én is imádok könyvekről beszélni <3 És a Csillagpor film az egyik kedvencem, azért szeretném én is elolvasni. :)
2015. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!