Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan sorozat/könyv/film...

Van olyan sorozat/könyv/film amit szerettek, de nem nézitek meg, mert nem azok jönnek össze akiket ti szeretnétek?

Figyelt kérdés

Például én imádom az Eureka című sorozatot. De nekem a kedvenc "shippem" a Nathan Stark/Jack Carter. Így meg van bennem az a fajta érzés. Hogy rossz néz őket tudva hogy nem ők jönnek össze.


Ugyan ez a helyzet Percy Jackson/Nico Di Angelo párossal is. Ezért nem olvasom el már az eredeti könyveket.



2021. jan. 28. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

De ha nem is olvastad a könyveket, hogyan tudsz szeretni egy párosítást? Nico pl. még a filmekben sem volt benne, hogy ott negszerethesd.


Adj esélyt a Percy Jackson könyveknek. Nico is jó szerelmi szálat kapott (Will Solace-szel).


Amúgy nem, nekem nincs ilyenem. Mert, ismételten: hogyan érdekelhetne egy párosítás, ha egyszer nem is olvastam el/néztem meg a sztorit? Menet közben persze lehet, hogy kialakul a fejemben egy-két páros, akiknek szurkolok, de azért van annyi eszem, hogy tudjam, nem az én ízlésem diktálja a történet menetét. Legfeljebb majd keresek fanfictiont, miután befejeztem a könyvet/sorozatot.


Ha kifejezetten romantikus könyvről van szó, az néha más kérdés: mivel a cselekmény elsősorban a fő párosításra épít, hagytam már félbe könyvet, mert nem bírtam valamelyik vagy mindkettő főszereplőt. De ott is a szereplő volt a ludas, nem pedig maga a párosítás.

2021. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"olvasom el MÁR az eredeti könyveket." Ezt azért írtam így mert már olvastam őket.


Tudom, hogy Nico a végén össze jön Will-el. De én az a fajta ember vagyok aki az egyoldalú szerelemnek szurkol hogy beteljesüljön.

2021. jan. 28. 11:54
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Smallville: Kara-Jimmy

Azzal az irritáló Chloéval erőltették, ráadásul kiderül nem is az igazi Jimmy. Ott kb. befejeztem a sorozatot.

Végig olyan szereplőket tolnak az ember képébe, akiknek semmi keresnivalójuk ott.


Lost: Jack-Juliet

Mondjuk már az 5. és 6. évad eleve nem szórakoztatott, ki nem állhatom az időutazós plotokat. De amikor előszedték ezt a Juliet-Sawyer románcot, akkor kiszálltam.


True Blood: Sooki-Eric

Ez szerintem a legidegesítőbb. Az egész negyedik évad ment a kukába, az utolsó három évad pedig minősíthetetlen. Ez az egyetlen, amit végignéztem és követelem vissza az elpocsékolt időt.

2021. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Nárcisztikus-e vagy?
2021. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Sosem zavart az író, mit ír. Képes vagyok saját magamnak tovább gondolni a cselekményt és tudom, hogy nem determinisztikus az élet és nem egy valami dönt és utána semmi más nem változik, hanem lehetnek alternatív változatok. Főleg akkor, ha absztrakt dolgokról van szó és nem konkrétumokról, mint egy film, vagy egy könyv esetén is az egész kitaláció részben is játszódhat, így semmi nem állít meg senkit, hogy tovább gondolja.
2021. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Én azt szerettem volna ha Leila Luke-kal jön össze és nem Han Soloval, nagyot csalódtam amikor kiderült, hogy testvérek.

Azóta azokat az epizódokat nem néztem vissza..

2021. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ja bocs most látom sorozat vagy könyv volt a kérdés :/
2021. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3.dik válaszoló: Pont ilyenre gondoltam.

4.dik válaszoló: Nekem szól a kérdés? Ha igen miért lennék nárcisztikus?

5.dik válaszoló: Engem se állít meg az írok szava. Ezért olvasok fanfiction történeteket, amikben az általam kedvelt párok összejönnek.

6.dik válaszoló: Ez is olyan mint amire gondoltam.

7.dik válaszoló: Gondolom te vagy a 6-os is. Filmeket is kérdeztem :)

2021. jan. 28. 21:12
 9/21 A kérdező kommentje:

Akkor csak hogy megnyugtassam a 6-os válaszolót hogy filmek is jöhetnek.


Filmek terén nekem a Stucky(Steve Rogers/Bucky Barnes) a legjobb példa erre a témára.

2021. jan. 28. 21:41
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Ami kapásból eszembe jut az a 24-ből Jack Bauer és a segítője Chloe akiket nagyon vártam, hogy végül összejöjjenek de mégsem.

A másik a Gyilkos elmékből Prentiss és Hotchner akik szerintem nagyon passzoltak volna egymáshoz de a forgatókönyvírük másként látták.

2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!