Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyi idősen késő lenne...

Ennyi idősen késő lenne megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés

Nos, 23 éves leszek, igazából 3 éve foglalkozom zenéléssel, azon belül a rap volt amire 19 éves koromban rájöttem, hogy van hozzá adottságom, ahogy a dalszöveg íráshoz is. Legalábbis a barátaim, és egyéb zenéléssel foglalkozó ismerőseim szerint.

Nos ami engem mindig is vonzott az a Pop-rap, amit szintén ugyanúgy a magam szintjén jól szeretnék csinálni, mint amit most csinálok. Az énekhangom... Nos ez elég változó, mert ismerőseim szerint jó a hangom, csak énekelni kéne jól magtanulnom, ami valóban elengedhetetlen lenne egy-két dallamos refrénnél. Sokszor énekelek itthon, néha elborzadok hogy mennyire egysíkú, máskor pedig meglepődök, hogy wow ez teljesem tiszta volt, és még játszani is tudtam a hangommal. Egyszóval nem tudok kétszer ugyanúgy énekelni, valószínűleg azért mert nem tudom mit csinálok, vagy hogyan kell. Zenei iskolába sosem jártam. Viszont szeretnék, hiszen ez elég veszélyes is, és nem szeretném tönkretenni a hangszálaimat, mert egyedül valamit rosszul csinálok.

Késő lenne ennyi idősen belevágni?



2022. ápr. 16. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő. Keress fel egy tanárt, és hajrá! :)

Legalább úgy írtad ki ezt a kérdést, mintha 80+-os lennél.

2022. ápr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem késő!
2022. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!