Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Autodidakta módon szeretnék...

Autodidakta módon szeretnék megtanulni énekelni. Mivel kellene kezdenem?

Figyelt kérdés

Tanárra nem futja és most nem is lenne időm rá, de ez már régi vágyam és szeretném megvalósítani. Nem feltétlenül azért, hogy színpadon énekeljek, csak mert szeretnék. Viszont nem tudom, mivel kezdjem. Teljesen képzetlen vagyok.


Trollkommentektől kíméljetek.



2020. jan. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül nem fog menni.
2020. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez az ami tanár nélkül nem fog menni.
2020. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Legalább egy-két órát vegyél, mert smit a elgelején elrontasz, azt tanárral is nagyon nehéz lesz javítani
2020. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2020. jan. 16. 05:41
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Gitározni, dobolni, zongorázni meg lehet tanulni autodidakta módon, nos, az éneklés NEM ilyen!

Ugyanis belülről teljesen máshogy hallod magad, - főleg a kezdeti stádiumban a legfontosabb, hogy legyen valaki hozzáértő melletted, aki rád szól alapvető hibák miatt, fejleszti a technikádat.

2020. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Továbbá a divatos, YouTube-os kóklereket sem ajánlom. Könnyen meglehet, hogy olyan rossz, fals technikát tanítanak, amit utána baromi nehéz kijavítani, és még a hangszalagokat is tönkreteszi.

Egyszer néztem bele egy jelenleg is divatos, magyar, magát hűűdeprofi énekes” csajszikának valló videóját. Hát... azt hittem, szétdurran az agyam attól a sok baromságtól, és attól az erőltetett, egyáltalán nem természetes mechanizmusról, amit ott összehordott. 🤯😳

2020. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Yt-videókkal nem szívesen kísérleteznék 😂
2020. jan. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!