Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek az általatok legjobban...

Melyek az általatok legjobban gyűlölt, leginkább túlsztároltnak tartott zenakarok, énekesek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem ilyen Varga Irén féle válaszokra vagyok kivancsi, hanem komolyabb, de mégis nagyon károsnak tartott zenekarokra, de jöhetnek a trash "királyai" is.

Kezdem én Bon Jovival, a Hooligans előfutáraival, a rock gyilkosaival, a nyállal és ízléstelenséggel, a női ösztönök manipulátoraival, akik a mai napig igazságtalan rádiós felülreprezentációval élhetnek, szemben akármilyen más rock, vagy metal bandával.



2022. máj. 16. 20:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azt nem értem hogy miért nem utálhatok olyan zenekarokat akik generációkat rontottak meg, vagy épp rossz irányba tereltek műfajokat, elvették a figyelmet más zenekarok elől stb. Nem mint magánszemélyet utálom őket, hanem mint zenészek.


9-es Dopemant kár hogy kihagytam, igazából őt kellett volna írnom Busta helyett.


Nagy Feró jó példa, de Pataky Attila még jobb.

2022. máj. 16. 23:47
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan akit gyűlölnék, egyszerűen nem hallgatom...



Illetve, azt gyűlölöm ha hallgatnom kell, pl. mert volt hogy olyan helyen dolgoztam hogy az üzletben ahonnan a helyet béreltük egész éjjel ugyanaz a rádióadó ment. Szóval amit kifejezetten nem bírtam hallgatni az a Most múlik pontosan a Csík zenekartól, "az a szám" Adeletól, meg annak a félmagyar new yorkinak a száma. (Nem hiszem hogy lenne több).


Na ezektől kiver a víz.

2022. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen Halott pénz és társaitól kivagyok...
2022. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ha ilyen kis halak is szóba kerültek már, akkor T. Danny, GWM, KKevin, BSW... féle szutyok magyar trash akaszt ki legjobban.

De nem ők vagy a Halott Pénz az akiknek ezt igazából köszönhetjük, azt szeretném ha megkeresnénk mégis kik az igazi bűnelkövetők, kik inditották ezeket útjukra.

Magyarországon szerintem például a Modern Hungaria volt az egyik ilyen úttörő, amiből simán levezethető az összes érdektelen rádióbarát, popzenész.

Ahogy emlitettük már Dopemant is, azt hiszem a fentieket nem tudja más jobban reprezentálni (Majka->BSW...) .

Ahogy a 90-es évek ámokfutását sem Kozsónál.

2022. máj. 17. 15:18
 15/25 Tom Benko ***** válasza:
98%
Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni. Drága az időm rá.
2022. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mondok még egy kulturális bűnözőt aki most eszembe jutott, Frank Farian, az a Frank Farian aki bár tudott frankó zenéket csinálni, mégis ő az aki isten igazából behozta a Playbecket, a csini/menő de énekelni nem tudó nőket, férfiakat a színpadra akik mögött a kevésbé eladható figurák énekeltek. Az ő zenekara volt az a Milli Vanilli akiknek beakadt a lemez az egyik koncertjükön, majd visszavonták a Grammy-díjúkat, az utána előbújó, igazi zenészek pedig semmire nem vitték, mert nem voltak olyan puncimágnes kinézetűek mint a 2 tátogós.
2022. máj. 17. 15:30
 17/25 A kérdező kommentje:

De arra nem drága az időd hogy ideböfögd ezt 15-ös.

Jó lenne pedig ha többen foglalkoznának a kultúrával, aminek nem csak az a része amit szeretünk, vagy ami jó, hanem az is ami szar, ahogyan a történelem órán sem csak a győztes csatáinkról tanulunk, mindenki érdeke az hogy jobb zenék, filmek, egyéb kulturális javak kerüljenek a mainstreambe, ehhez pedig tisztáznunk kéne mi is a jó és mi nem az, az embereknek igényesebbnek kéne lenni.

2022. máj. 17. 15:40
 18/25 Tom Benko ***** válasza:
98%
Figyusz, haver, vegyél vissza, oké? Szánalmas ez a vergődés, leállhatnál.
2022. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 vmg ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlennek érzem a kérdést.

Ami neked túlértékelt, lehet másnak a kedvence, vagy fordítva.

A zene és általában a művészetek szubjektív dolgok, mindenkinek más tetszik és ez így van jól.

2022. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Most gondolom sokak lelkivilágába beletapostam az a baj, de ahogy Puzsér országos tv műsort csinálhat ebből a témakörből, úgy engedtessék már meg hogy én is feltehettek egy nyamvadt kérdést egy anonim oldalon.
2022. máj. 18. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!