Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem működnek most a...

Miért nem működnek most a subliminal-ok?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyan írjon aki jártas a subliminalokban, feleslegesen ne.:D

Meg ha nem tudod mi az ott a google.;)


Mostanában mintha működtek volna a subliminal-ok amiket hallgatok és igaz csak 3-at szoktam de most nem tudom elvesztették volna hatásukat.

Hallgatok cure yeast indection subliminalt ami eskü működött, régóta szenvedek hüvelygombával voltam orvosnál stb..de ahogy először hallgattam egyből működött és teljesen tiszta lett a hüvelyem, soha nem tapasztaltam ilyet magától és egy hétig szinte, nem volt rajta ez a fehér pikkelyzés, abba maradt az erős folyás ami bosszantott, szóval egészséges volt. De tegnap kezdett vissza állni a foyamat, újra csúnya volt, vissza tért a hámlás és a folyamatos folyás is...Amúgy több mint egy hétig is tiszta volt szóval nem 1-2 napokról beszélek.

Közben hallgatni kezdem izzadás gátló subliminalt, mert szerettem volna ha egy helyen megszűnik az izzadás és annak hallására elmúlt és több napig nem izzadtam ott mindegy milyen ruhát vettem. Viszont ma ismét elkezdtem izzadni...:(

Közben hallgattam hajnövesztő subliminalt, ami már első hallgatásra eredményt hozott, tök hosszabb lett a hajam, viszont most ez is mintha megállt volna...

ja elfelejtettem hogy sokáig hallgattam blonde hair sub-ot is aminek hatására tényleg több árnyalattal lett szőkébb a hajam, meg eskü több tincs is szőkébb lett amit le is fotóztam. De mivel nem vagyok biztos benne hogy milyen hajszínt is akarok igazán még emiatt abbahagytam és megállt a folyamat. De a többinél nem tudom mi a baj...

Mi lehet a gond? Lehet olyanokat hallgatok amik így clash egymással? Össze ütköznek? Vagy egy gondra kéne fókuszálnom és ahogy sikerült utána jöhet a többi?

Amúgy napokban hallgattam flusht is ami által egyből vissza állt minden a kezdetekre :D...utána újra hallgattam őket és ismét láttam eredményt lehet ez a gond? Most is ahogy írom a kérdést használtam flusht mert előről akarom kezdeni hogy legyen eredmény és ne legyen az hogy visszatérnek...

Amúgy egy csomó sub nem is használt egyáltalán, szóval idő volt mire megtaláltam azokat amik használnak de nem értem mi most a gond.

Nem vagyok annyira jártas subokban és most kezdtem igazán beleásni magam, szóval aki van nálam járatosabb annak örülnék :)

Amúgy hiszek a subliminálokban hisz hoztak eredményt de lehet amikor kevésbé hiszek akkor elvesztik hatásukat?


Aki nem hiszi el ezeket ne higgye, nem várom el mindenkitől hogy elhiggye..



2022. máj. 30. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden amit mondasz, placebónak is betudható. A szervezet tudja magát gyógyítani valamilyen szinten, elég, ha hiszel benne.


Sok dolgot is bele tud látni az ember. Nem gyanítom, hogy nagy pontosságú hajnövekedési-sebesség méréseket végeztél. A szőkülés is lehet betudható több napsütésnek. Ettől függetlenül lehet működtek. Kizárni nem zárom ki.


De a placebóhatás sem érvényesül, ha az ember nem hisz egy adott gyógymódban, így ez magyarázat lehet arra, amit tapasztaltál.


Az is előfordulhat, hogy nem is hüvelygomba az, csak hasonlóak a tünetek.

2022. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét orvosi problémákkal, mint a hüvelygomba, érdemes orvoshoz menni.


A test pszichés alapú öngyógyítása ugyan működhet, de a tartós eredményhez komoly felkészültség és kábé szerzetesi szintű, tiszta tudat és életmód kell.


Egy másik tényező, hogy izzadni természetes dolog. Hűtő és méregtelenítő funkciója van. Ha sikerülne is leállítanod, csak megbetegítenéd magad.


A harmadik dilemma maga a szubliminál. Két eset lehetséges: vagy egy divatos humbug, amit hiszékeny emberek megtévesztésére találtak ki. Ez a jobbik eset, mert így nem árthat.


Ha viszont működik, akkor kiszolgáltatod magad névtelen, vadidegen és ismeretlen szándékú embereknek, akik azt csinálnak veled, amit akarnak. Ez semmiképp nem okos. Mi van, ha a szőkítő szubliminál "mellesleg" kinöveszt benned egy rákot, egy pszichózist vagy bármi más ártalmat okoz? Csak mert a készítője egy pl. féltökű incel, aki így áll bosszút a nőkön?


Kifejezetten szerencse, hogy a szubliminál sokkal inkább humbugnak tűnik. Hüvelygombára az orvos, szőkítésre a fodrász, izzadásra higiénia a biztos megoldás. Eskü.

2022. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Használj hozzá boostert, vagy ilyen blockage removert.

Meg megvan adva, hogy kb 6 féle subliminalt hallgathatsz egyszerre, mert a tudatalattidnak 1 subliminalnyi anyag is sok. Én jártas vagyok benne ha gondolod írj:)

2022. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!