Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire veszélyes a Metallica...

Mennyire veszélyes a Metallica koncertre egyedül elmenni? (16 éves vok)

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak egy koncert.
2010. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon vagy tapasztalt koncertrejárásban,akkor ne nagyon állj előre,főleg ne középre mert ott nagy a pogó. Ha félsz a tömegtől,+ sohasem voltál még ott és messze is laksz,akkor inkább ne menj egyedül,m még fiatal vagy hozzá.
2010. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ
2010. febr. 1. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
ha van már jegyed, főleg álló, mindenképp menj el, állhatsz előre is, csak akkor oldalra mindenképp, ha a pogóba nem akarsz belekerülni. ott nem lesz gáz.
2010. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek,ha szinte leghátulra állsz,ott semmi bántódásod nem esik.Van ott elég hely tombolni,nincsen tumultus,de minnél előbbre furakodsz,annál nagyobb a tömeg,annál sűrűbben állnak,és olyankor már szinte nincs is meg a személyes intim szférád(én így hívom,mikor az emberek szinte a szádban vannak,nagyon közel)így ugrálni is nehezebb,nekiütközöl a másiknak,lábára ugrasz,stb....legelőre meg(dehát az már ugye a front of stage jegy-VIP)ne menj akkor ha tartasz a tömegtől,mert szinte agyonnyomnak.Nagyon félelmetes,mikor hátulról nyomnak előre,vadulás van,pogó,aminek ugye megvan az a bizonyos jó hangulata,de meg lehet sérülni esetleg,eleshetsz(erre van kitalálva a "pogó etikett" íratlan szabálya,hogy ha valaki elesik,tömeg alá kerül,szinte mindenki aki ott van,utánad nyúl,és azonnal felránt,nehogy bajod essen.)Faith no more koncerten tömeg alá kerültem,és halálfélelmem volt-esélyem nulla volt arra,hogy magamtól felálljak,de egyszerre 7-8 ember elkapta a csuklómat,és felrántottak olyan erővel,hogy azthittem továbbrepülök.Ott tudtam meg,hogy olyankor ez a szokás.LEGelőre,első sorokba csak a legfanatikusabbak állnak,mint a heringek,úgy vannak oda benyomódva,előfordul az összenyomódás miatt ájulás,levegőhiány,veszélyes lehet.Ezeket a helyzeteket kerülni kell,olyan helyet keresni,ahol nem érzed magad frusztráltnak,ahol nem nyomnak össze,és ott nyugodtan tudsz magadban ugrálni(már ha el tudod magad engedni,és jólérezni magad).....én mindig azt a helyet kutatom,ahol magamban tudok őrjöngeni,ugrálni,én ugyanis azt imádom!!!!alig birom a május 14-et kivárni!áááááááá:-))))
2010. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"ez csak egy koncert"- írójával nem teljesen értek egyet...mivel ez nem egyenértékű pl.egy Lajcsi vagy Lola koncerttel.Itt van vadulás,pogó,és aki még sose látott ilyet,vagy tapasztalt,megijesztheti...de ki kell próbálni és a veszélyesebbnek/félelmetesebbnek tűnő szitukat kerülni kell.
2010. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Én is már nagyon várom május 14-ét. :) Amúgy meg ülő jegyet tudtam csak venni, mert válság van és csak erre tellett.:) Még egyszer THX a válaszokért.
2010. febr. 23. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
na akkor érezd jól magad, ülőhelyen nem lesz semmilyen pogó. menj nyugodtan.
2010. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Kerüld a pogót, meg a részeg barmokat!ha teheted betkós bakancsba menjél.

NEM azért, hogy szétrúgj valakit, hanem azért, hogy ne tapossák szét a lábadat.

2010. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök mind1 hány éves vagy, lehetsz 40 is ha befosol mindentől xD De hát nem hiszem hogy belekötnek egy 30+ emberbe ott...
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!