Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedül elmenni lányként...

Egyedül elmenni lányként szórakozóhelyre veszélyes?

Figyelt kérdés
Annyira elmennék valami szórakozóhelyre, de senki nem ér rá velem jönni, vagy nincs kedve. Ez veszélyes? 22 vagyok, egyáltalán nem innék semmit, nem fogadnék el semmit, csak buliznék egyet vagy táncolnék. Nem vagyok valami vékony, törékeny alkat sem.
2013. júl. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg vigyázol, végülis nem
2013. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a környéktől függ, de egy gáz spray-t pár ezér forintért tudsz venni, és a jól jöhet ha megtámadnának.
2013. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sztem igen,bár ha 2 barátnőddel mész azse lehet egy életbiztosítás a mai világban, én fiú létemre se szoktam egyedül mászkálni pedig meg tudom védeni magam ,és énis sokszor elmennék bulizni de nkem se érnek rá haverjaim mostanság :(
2013. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen veszélytelen. Előfordulhat az is, hogy kinéz valaki magának és hazafelé támad meg... volt már ilyen. Ha mész is, vigyázz magadra...
2013. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,veszélyes
2013. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes, nem csak pia, vagy drog hatása alatt eshet bajod, simán beléd köthet akárki, az ilyen szórakozóhelyeken nagyon jellemző az ilyesmi, látják, hogy egyedül vagy és már jönnek is kötekedni, meg inzultálni. Ezen kívül ha éjjel mész haza, ott is simán megtámadhatnak, egy nő teljesen egyedül nagyon könnyű préda, nem csak a színes bőrűek számára. Amúgy te nem unatkoznál egy ilyen helyen teljesen egyedül? Én egy percet nem bírnék ki az biztos. De hát te tudod, ha nem félsz, próbáld ki.. azért valamilyen önvédelmi eszköz legyen nálad, pl sokkoló, vagy gáz spray.
2013. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányként egyedül ne menj az éjszakába, bármennyi idős is vagy. egy 30 éves nőt is ugyan akkora eséllyel megtámadhatnak mint egy 17 évest...

én is eljárnék esténként (19L) de sajnos mostanában nincs kivel, egyedül meg nem merek.

2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!