Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség! Miért Paul??? Miért...

Segítség! Miért Paul??? Miért nem John?

Figyelt kérdés

Hatalmas Beatles-fan vagyok, tehát mindegyiküket rettenetesen szeretem, de a kedvencem mégiscsak John Lennon. Azonban Paul McCartney volt mindig a köz-kedvenc. Tudom, hogy talán több dalt írt és több számon énekelte a szólókat, de nem fér a fejembe, hogy akkor hol van John... Mert alighanem ő is egy igazi zseni volt, mégis kevesebben rajongtak érte, mint Paul-ért...

Meg aztán ők legjobb barátok voltak. És valószínűleg ruválisokká válltak emiatt és... Egyszerűen nem hagy nyugodni az egész. Valaki segítsen! :(



2022. jún. 17. 00:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akik pedig kisregényeket írtak plusz hálás köszönet! Olyan jó tudni, hogy vannak rajtam kívül még emberek(az ismeretségi körömben van olyan is, aki azt se tudja kik ők!), akik ennyire imádják a Beatlest! Mégegyszer minden választ nagyon értékelek és mindért nagyon hálás vagyok! :)

(#6-nak és #7-nek: Nagyon jó volt olvasgatni a beszélgetéseteket, feldobtátok a napomat!)

2022. aug. 2. 23:36
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

7es vagyok! Igen sajna az én korosztályomban ritka a Beatles rajongó, de úgy en bloc 60 alatt mo-on általában is az! Vannak azért de ők csendesebb, visszahúzódóbb emberek azt vettem észre! Én elég sokat dumálok(gondolom feltűnt😂) , elég feltűnő jelenség vagyok, szóval az én környezetemben sincsenek tipikus Beatles rajongó művészlelkek. Na de az, hogy azt sem tudja valaki mi az a Beatles, szerintem az az alapműveltség hiánya! Még a rapper ismerőseim is tudják! Egyszer találkoztam egy pasival aki nem tudta mi az a Beatles! Hàt sokkot kaptam rajta! Jó nem azt mondom, hogy regélje el nekem a Borsőrmester tracklist-jét, de hogy azt se tudta mi az?? Wtf! Egy beatleses ismerősömmel mai napig fel szoktuk emlegetni ezt az analfabétàt😂!

Nekem anyukám volt nagy Beatles fan, ő pont abban az időben volt tini amikor a Beatlesmània ment, szóval ő élesben megélhette ezt, de ő nem ennyire elvakult fanatikus mint én. Én totál nem is éltem a Beatles idejében mégis nagyobb fan lettem mint anyu! Egyébként külföldön nagyon menő mai napig a Beatles, de valahogy magyarországon a fiatal rétegben a Majkával beérik! Hát ez van! Nem lehet mindenki vájtfülű! De az tuti, hogy neked jó ízlésed van kérdező! Én amúgy külföldi Beatles fórumokon, Redditen szoktam nagyon jókat vitázni! Ott aztán vannak őrült fanok, akik tényleg mindent tudnak! Örülök, hogy feldobtuk a napodat! Puszi

2022. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!