Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek!!! Szerintetek a...

Kpopperek!!! Szerintetek a legtöbb kpop group miért kerüli Európát???

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy jellemzően ha egy kpop group világ körüli turnéra indul, akkor az csak Amerikára és Ázsiára korlátozódik, kihagyva szisztematikusan Európát. Sokat próbáltam utánanézni, de csak hülye kifogásokat találam. Hogy nem éri meg, mert nem tudnának megtölteni 10ezres stadionokat meg stb mellébeszélés. Nem egy bandánál direkt megnéztem, hogy az amcsi helyszinek 1000-2500 fős helyek. Akkor most mi van? És nem hiszem, hogy mondjuk Párizsban, Londonban, Berlinben, vagy akár Bécsben nem tudnának ennyi rajongót összeszedni. Erre szeretnék valahogyan választ kapni. Lehet, hogy már más is gondolkodott ezen, de engem pl már nagyon idegesit, hogy emiatt nem tudok kimenni a kedvenceim koncertjére, csak ha kifizetek 200ezres repjegyeket és horror összegekért szállást a nem olcsó koncertjegy mellé.

2022. jún. 28. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Voltak/lesznek Európában is koncertek... Most kezdenek el újra koncertezni a csapatok, én is először végigturnéztatnám velük Amerikát, aztán utána Európát (ha nekem kellene ilyen döntéseket hoznom). Addig meg vannak az ilyen nem-group-specializált koncertek, mint a kpopflex volt...
2022. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez több dologtól is függ, de a legfontosabb az, hogy ők is emberek. Ezalatt azt értem, hogy egy Ázsia és/vagy Amerikai turné után kis túlzással az élettől is elmegy a kedvük, annyira fáradtak. Persze azt értem, hogy kövi évben jöhetnének ide is, de itt jön be a második szempont: a pénz. Ma már pontosan tudják a szakemberek, hogy hova érdemes menni és hova nem és valószínüleg anyagilag nem éri meg nekik.

"az amcsi helyszinek 1000-2500 fős helyek." - Igen, de lehetséges, hogy ott 500.000 aktív hallgatóra jut mondjuk az a 2000 ember, aki ténylegesen el is megy egy koncertre, Európában meg lehet csak 100.000 körül van a hallgatók száma.

2022. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 értem amit mondasz, de egy World Tourba miért olyan nehéz beleilleszteni európai helyszineket? A TWICE is tuti azért nem jön, mert előbb az USA-ban akar, vagy nem is.... inkább csak ott, mert egyszer sem voltak Európában, mig USA-ban már jópárszor. Melyik hires gg volt Európában? Most őszintén? És nem arról van szó h előbb USA, mert egyszer sem jöttek ide. És most nem a Kpop fesztiválokról beszélek, ahol minden banda kap 15 percet, hanem normál koncertről. Azért összehasonlitásképp kb az arányok úgy néznek ki, h 90% USA, 10% Európa.
2022. jún. 29. 15:40
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Ilyeneket is olvastam már a neten, viszont nekem senki ne mondja, h 1500-2000 embert nem tudnak összeszedni Európai nagyvárosokban, akik ugyannyit kifizetnek a jegyre mint az USA-ban. Meg biztos Manilában sokkal többet keresnek rajta mint mondjuk Párizsban keresnének, ahogy minimum négyszer annyiért el lehet adni a jegyeket, vagy mégtöbbért. Ne felejtsük el, hogy Nyugat-Európa simán van azon az életszinvonalon mint az USA, sőt egyes országok még jobb is. Igy végképp nem értem, hogy ez miért nem érné meg nekik. Aláirom, h vmiért USA-ban több kpop fan van valamiért, de nem is azt mondom h 10 helyszinen lépjenek fel mint Amerikában, elég lenne csak 3-4. Viszont igy olyan érzés mintha mi ki lennénk zárva a kpop-ból.
2022. jún. 29. 15:45
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

"csak hülye kifogásokat találam. Hogy nem éri meg

...

emiatt nem tudok kimenni a kedvenceim koncertjére, csak ha kifizetek 200ezres repjegyeket és horror összegekért szállást a nem olcsó koncertjegy mellé."


Vagyis azt akarod mondani, hogy neked így nem éri meg? Hülye kifogás! :DDD

2022. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Elég sűrűn szoktam látni promóciós posztereket amik turnékat hirdetnek meg Európa nyugati országaiba. Legutóbb például Sunmitól láttam.
2022. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincs normalis aréna LOL de amúgy Mo.-n egy BTS,SKZ,BP-nek (ismertebb kpop bandák) nem lenne elég a mi kicsi arénánk, úgy értem hogy nagyon kevés ember férne el ahhoz képest aki eltudna jönni vagy csak más arénákhoz képest ami miénk egy kis lófing...
2022. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
#7 Pont azért nem hozzák ide őket, mert az ilyen helyszíneket nem töltenék meg.
2022. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
#8 Már hogyne töltenék meg? Nem csak Mo.-ról jönnének ARMY-k hanem más országokból is...Pl az amerikai ARMY-k biztos eljönnenek, és nem csak ide, ahol éppen koncertjük van
2022. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
#9 Ha ez valóban így lenne, akkor lenne itt is koncertjük.
2022. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!