Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Késő lenne 16 évesen elkezdeni...

Floattila kérdése:

Késő lenne 16 évesen elkezdeni hangszeren játszani?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sok szabadidőm lett, ezért új hobbin kezdtem el gondolkozni. Nagyon bánom hogy kiskoromba nem kezdtem el hangszeren játszani, viszont úgy tartom, már késő lenne. Az lenne még a gond, hogy nem szeretnék tanfolyamra van hasonlóra járni. A választott hangszer valószínűleg a gitár lenne, hisz valamiért közel áll hozzám. De 16 évesen, otthon, mindenféle tanár/hozzáértő segítsége nélkül, képes lehetnék megtanulni gitározni, legalább olyan szinten, hogy szórakoztató legyen?

2022. aug. 1. 19:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem késő.
2022. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő. 30, 40+osan is állnak neki emberek új hobbiknak.
2022. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem késő. Én 17 évesen kezdtem el gitározni. Életem egyik legjobb döntése volt, a gitár örök szerelem lett.
2022. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen? Tojáshéj a seggeden, hogy lenne bármihez késő?! Előtted az egész élet, ne szórakozz már...!
2022. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mojjo ***** válasza:
59%

"viszont úgy tartom, már késő lenne"


[link]

2022. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, minek is feszülni bármin? Húzzá vissza gyapotot szedni! /s
2022. aug. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még legalább kétszer elkezdhetsz egy teljesen új életet. Hogy lenne akkor késő gitározásba fogni?


Ha nem is szeretnél bemenni egy állandóan számonkérő oktatási rendszerbe, van út egyéb módszerek igénybevételére, ha komolyan gondolod. Természetesen másként nem is érdemes belekezdeni.


Sokan tanítanak online és sokan tesznek fel ingyenes anyagokat totál kezdő szinttől. Igazából ez az, amivel Dunát lehet rekeszteni.


Fontos dolog, hogy tudd, mit kell egyáltalán kezdeni a hangszerrel.

Hiába találsz rá a neten oktató anyagokra, tudni kell azt, hogy hogyan jut el egy hangszeres kíséret nulla tudásból az értékelhető/élvezhető szintre.


Gugli jó barát, üsd be: számadó csaba


Közben csatlakozhatsz a legnagyobb létszámú gitáros Facebook csoporthoz is. Esetleg a basszusgitárosokhoz is. Mind jó tartalmakkal van tele, minden kérdésre nagy szeretettel válaszolnak.


Gondolom elérünk majd oda is, hogy milyen gitárt vegyél, elektromos, vagy nem az.


Szóval a lényeg, hogy állj neki nyugodt szívvel.

"Kezdjük az elején, mert az elején kezdeni jó" :)))

2022. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomjad, pár hónap alatt teljesen élvezhető szintre el lehet jutni gitáron.
2022. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban én is ezen filóztam, butaság volt. Most negyvenesen azt mondom hogy a legjobb korban kezdtem el. Szóval, hajrá!
2022. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!