Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet leszűrni ebből a...

Mit lehet leszűrni ebből a zenéből?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 25. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelmezteti a csajt, hogy akivel most együtt van, nem jó, mert nem neki való, mert a csaj "nem bír" vele. A pasi túl önjáró.
2022. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az mit jelent hogy önjáró?

Mit gondolsz, ez egy lerázós szám a csaj részére? Azt gondolom, ha már dalt írt róla, akkor érzelem biztos lehetett mindkét részről.

2022. aug. 25. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Onjáró=nem hallgat se a nőre, se másra, csak a saját h*esége után megy. Érzelem mind2 résznél volt, de lerázós a csaj részére, vagyis inkább figyelmeztető, hogy jobb, ha hagyja őt...
2022. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Én is így vettem ki. Vajon ez végleges lehet vagy pillanatnyi indulat? Ugyanis a düh egy elég erős érzelem és forró fejjel nem tud az ember reálisan gondolkodni.
2022. aug. 25. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a zenéből gondolva szerinntem végleges.
2022. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2022. aug. 25. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
2/6: Nem azért írta a dalt, hogy kiénekelje a bánatát, hanem hogy pénzt keressen. Ennek az érzelmekhez semmi köze. :)
2022. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó.Azért kellett egy alap ihlet.Szóval értem a pénzt is,de a téma nem érzelemmentes.
2022. aug. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!