Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet a Queen ilyen...

Hogy lehet a Queen ilyen elismert, népszerű együttes, ha egyszer borzalmasan rossz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el hallgatni őket, most tartok az 3. albumuknál, de valami borzalom az egész. Káros az emberi fülre, a legtöbb számuk olyan, mintha macskát nyúznának. Mit szeretnek ezen az emberek? Vagy esetleg idővel jobbak lettek?

2022. szept. 22. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Jó együttes
Rossz együttes
Kedvencem
33 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%

Ne hallgasd végig, én már egyszer megtettem.


Életem egyik legrosszabb élménye volt.

2022. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Pont úgy, hogy a többség szerint nagyon is jó.
2022. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik együttes életművét kezded végighallgatni, a harmadik lemez környékén elmegy a kedved. Mindegyikbe hallgass bele röviden, aztán csak az érdekesebbnek vagy jobbnak tűnő számokat hallgasd meg, a többi ráér (de ha mégsem, az sem baj - minden bandának voltak elfuserált számai).
2022. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is túlértékelt.
2022. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
#4 Valóban túlértékelt, de ez kb. az összes nagyon népszerű együttesről elmondható, közülük még azok is túl vannak értékelve, akik tényleg sokat letettek az asztalra és a többiek fölé magasodtak.
2022. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Minőségileg, hangzásvilágban hibátlan ez vitán felüli. A többi ízlés dolga, amin meg nem vitatkozik normális ember. Más az ízlésed, engedd el, keress mást, ennyi...
2022. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Már hiányzott ez a kérdés, asszem Pink Floyd-os alá közel 150 válasz jött.(nem tudom törölték-e már)

Amúgy dehogy borzalmas, vannak nagyon jó albumjaik és kevésbé jók, de mindegyik szám bőven hibahatáron van. Aközött hogy valami rossz és nem jó(objektíven) nagy a különbség.

2022. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
95%
mintha már láttam volna ugyanezt a kérdést szóról szóra.....
2022. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

"most tartok az 3. albumuknál, de valami borzalom az egész. Káros az emberi fülre, a legtöbb számuk olyan, mintha macskát nyúznának"


Nem tetszik,meg káros a fülre de már a harmadik album fogy.Ez érthetetlen..Vagy ön netán fakír,hogy szándékosan kínozza magát?Ha igen, akkor ajánlok még zenét a fülkínzáshoz.Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=mpffLPQDXSs

2022. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Mert szerencsére nem egy ember véleménye számít a zene világában. Ha valamit őszinte szeretetből hallgatnak az emberek 30 évvel a klasszikus felállás végét követően is, az annyira rossz nem lehet.:)
2022. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!