Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet a Queen ilyen...

Hogy lehet a Queen ilyen elismert, népszerű együttes, ha egyszer borzalmasan rossz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el hallgatni őket, most tartok az 3. albumuknál, de valami borzalom az egész. Káros az emberi fülre, a legtöbb számuk olyan, mintha macskát nyúznának. Mit szeretnek ezen az emberek? Vagy esetleg idővel jobbak lettek?

2022. szept. 22. 20:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kezdésként ne első lemezeket hallgass, hanem válogatásokat. Én például lehet nem kedvelném annyira a Nightwish-t, ha az első lemezükkel kezdtem volna, mert akkor még nem volt annyira kiforrott a dolog.
2022. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

"Általában az együttesek első albumát szoktam meghallgatni, és ha az nem tetszik, akkor befejeztem."

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb taktika, tekintve, hogy a legtöbbeknek elég fapados és kiforratlan az első albuma, a tartós sikernek örvendő együtteseknek pedig, mint a Queen is, általában több eltérő korszakra bontható a működése.

2022. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

18


Nem ismerem részletesen a Queen munkásságát.Csak néhány dalt és fogalmam sincs,hogy melyik lemezen szerepeltek.Így nem tudom hallottad őket vagy sem..De szerintem ezek egész jók:

https://www.youtube.com/watch?v=VEJ8lpCQbyw

https://www.youtube.com/watch?v=vf4UhPuwoGE

https://www.youtube.com/watch?v=YCVD57grVaw

2022. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha az ilyen komolyabb nótáik nem jönnek be, akkor a Body Language bejön?
2022. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%

#14


én nem vagyok nagy zenehallgató így csak a slágerek jutnak el hozzám, a linkelt dalt nem is ismertem mostanáig, hát szerintem qrvajó.

2022. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%

#22.Ezt mondjuk cáfolnám.

Csak olyan jelentéktelen bandákkal mint a Machine Head, Rhapsody of Fire, Mayhem, Exodus, Pink Floyd, Nevergreen, Cynic, Death stb.

Rengeteg olyan banda volt aki első albummal már lesöpörte az összes kortárs bandát. Szóval nem feltétlen rossz taktika, ráadásul mondjuk a Queen-nek pont az első 2 albuma volt igazán jó, de tény hogy az Operával taroltak a legjobban de ahhoz kellett az hogy rájöjjenek a hallgatóbarát és mégis komplex tűnő zene összeállítására.

2022. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12%

"Rengeteg olyan banda volt aki első albummal már lesöpörte az összes kortárs bandát."

És vagy százszor annyi, akik nem. Vagy ha jó is volt az első album, mégsem éri el azt a minőséget, mint ami a csúcskorszakukat jellemezte. Vagy csak egyszerűen más stílust képvisel. Mint például a Pink Floyd esetében: a kezdeti Syd Barrett-korszakban egészen más zenéik születtek ahhoz képest, mint amivel később világhírre tettek szert.

2022. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
12%
#27 vagy annyira rossz hogy nem is ismert vagy ki sem adták.
2022. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha maga a Queen zenéje nem jön be, akkor Vanilia Ice ice, ice baby című száma bejön. Csak mert szólok, hogy azt egy Queen-számból lopták.
2022. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem beszélve egy Bohemian Rhapsody-verzióról, amit valamelyik X-faktorban hallottam. Ég és Föld a különbség az eredeti verzió és a faktoros verzió között.
2022. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!