Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet a Queen ilyen...

Hogy lehet a Queen ilyen elismert, népszerű együttes, ha egyszer borzalmasan rossz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el hallgatni őket, most tartok az 3. albumuknál, de valami borzalom az egész. Káros az emberi fülre, a legtöbb számuk olyan, mintha macskát nyúznának. Mit szeretnek ezen az emberek? Vagy esetleg idővel jobbak lettek?

2022. szept. 22. 20:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
A dallamvilágukat és az éneket nyilván szubjektíven kell megítélni. Az mindenképpen elismerésre méltó, hogy (nyilván nem mindig egyenletes színvonalon), de a kezdeti rock n' roll stílustól a zenekar végéig, évtizedeken át képesek voltak megújulni és a korszak meghatározó zenekaraként létezni - mindezt változatlan tagsággal, kizárólag saját dalszerzői munkával.
2022. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Megint egy parttalan vita az ízlésről?
2022. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Miért ilyen népszerű,közkedvelt az energiaital,ha egyszer borzalmasan rossz íze van ?
2022. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Általában az együttesek első albumát szoktam meghallgatni, és ha az nem tetszik, akkor befejeztem. Ennél már azért hallgatom a harmadikat, mert értetlenül állok előtte, hogy ez mitől jó, és kíváncsi vagyok végig ilyen rossz lesz-e.



A sokak által sztárolt Queen II album tényleg mind közül a legrosszabb, erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy macskanyúzós. Bár a többi is hasonlít sajnos, az zavar, hogy alig énekelnek, csak nyúzzák a macskát.


[link]


Ebben mi a jó? 6 perc rohadt macskanyúzás!



Azért még hallgatom tovább, kíváncsi vagyok a sokat emlegetett A Night at the Opera-ra, de ha az is gagyi lesz, akkor befejeztem.

2022. szept. 23. 15:49
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy látom a rockos oldaluk nem annyira tetszik.


Na sebaj, talán a Hot Space majd bejön.

2022. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben mi a jó? 6 perc rohadt macskanyúzás!"

Annyit nem ártana, ha felfognál, hogy a te ízlésed nem az emberiség etalonja. Sőt, úgy néz ki, a nagy többségéhez képest a te ízlésed kifejezetten egyedi is.

2022. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, ez a queenes-jacksonos-Petra Frey-es troll-e, de semmiképp nincs tisztában a kijelentéseivel, úgyhogy hagyjuk is.
2022. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll.


Most viszont meghallgattam a Night at the Opera-t, és két jó számot is találtam rajta:'39 és Sweet Lady

2022. szept. 23. 21:24
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Sweet Lady? Akkor mi a bajod a Stone Cold Crazy-vel és az Ogre Battle-lal?

A '39 valóban nagyon jó dal, én csak azt nem tudom, hogy folk vagy country.

2022. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Na, akkor van esély a folytatásra.
2022. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!