Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah Rét c. száma eltűnt...

Azahriah Rét c. száma eltűnt youtuberól és spotifyról?

Figyelt kérdés
Csak nekem ilyen rendszerhiba, vagy tényleg lekerült Ati oldalairól a szám? Ilyen fanpages feltöltések persze maradtak, de a hivatalos szám lekerült. Semmi kiírást, vagy indoklást nem láttam sehol, eleve fura az egész mivel azért a 2. legnépszerűbb száma volt, 23M megtekintéssel...szóval megkérdezem, hogy ti se látjátok, vagy mi történt?

2022. szept. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt. Ez érdekes. Én se tudom, hogy mi ennek az oka, de én is kíváncsi vagyok rá. Hátha valaki tudja.
2022. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi volt fent instán hogy akitől megvették az alapot az leszedette mert a szerződésben benne volt, hogy bizonyos nézettség felett kapnia kell százalékot de erről megfeledkeztek.
2022. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nah szép :D akkor erre fel a nagy hallgatás
2022. szept. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!