Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet a Led Zeppelin...

Hogy lehet a Led Zeppelin ilyen elismert, népszerű együttes ha egyszer borzalmasan rossz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el hallgatni őket, most tartok az 3. albumuknál, de valami borzalom az egész. Káros az emberi fülre, a legtöbb számuk olyan, mintha macskát nyúznának. Mit szeretnek ezen az emberek? Vagy esetleg idővel jobbak lettek?

2022. okt. 26. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Jó együttes
Rossz együttes
Kedvencem
17 szavazat
 1/9 Ársapkás Alispán ***** válasza:
100%

"Zenéről beszélni olyan, mint lerajzolni egy focimeccset"

David Coverdale

2022. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tok uj volt amit letrehoztak. Tobb mint 300millio albumot adtak el!!! (2x annyit mint Eminem) Eleinte inkabb blues, folk, pszichedelic elemeket komboztak elektromos hangzassal, kesobb kicsit heavy metalosodott. De te meghallgattal 3 albumot ugy h szted borzalmas? 😅
2022. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szöveg és kérdésmegfogalmazás olyan ismerős nekem..Mintha lett volna ez már több ismert zenekarral is.Queen,Pink Floyd..stb.Még ez a macskanyúzós szófordulat is rémlik.
2022. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van egy.Szakasztott ugyanezzel a megfogalmazással...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10698653-ho..

2022. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én azt nem értem, hogy ha nem tetszik, miért hallgatsz meg belőle egy lemeznél többet? Mintha panaszkodnék, hogy mennyire utálom a spenótot, miközben a harmadik tányért eszem, pedig ott a rántott hús is az asztalon. Most sajnáljalak?
2022. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kár, hogy az erényfitogtató, ostoba és provokatív kérdéseket nem lehet lepontozni.
2022. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Mert sokaknak tetszik.
2022. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól van Pistike, menjél inkább játszani. A következő ilyen kérdésnél kihúzom a netkábelt.
2023. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!