Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvelitek vagy utáljátok a...

Kedvelitek vagy utáljátok a nu metalt?

Figyelt kérdés
Ilyen bandákra gondolok: Korn, Limp Bizkit, Slipknot, Linkin Park, System of a Down, Static-X, Deftones, Ill Niño, P.O.D, Evanescence, Soil, Breaking Benjamin, Crazy Town és hasonlók

2023. jan. 14. 22:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
86%

Amit ismerek azokat bírom, a Linkin Park örök kedvenc lesz mindig is (és nem, nem azért mert felkapott volt sok éven át, ha valaki ismer akkor tudja hogy nálam alapból hátrányból indul minden ami "kommersz"), a Korn-t is bírom, Static-X, Evanescence úgyszintén jöhet. SOAD-ot annyira nem hallgatok, de ők se rosszak.

Ha az egész műfajt nézzük, akkor egyértelműen pozitív a véleményem, még ha akad is olyan amit ennél is jobban szeretek.

2023. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Györffykee ***** válasza:
100%
Kedvencem! Imádom a KoRn-t és a Deftone-t tavaly pedig rengeteg Slipknot-ot hallgattam. Nem értem miért mondják erre hogy nem metál hanem rap vagy rock viszont egy kis helyesbítés: A System of a Down (szintén rohadt jó banda) nem nu-metál hanem alternatív metál csak valamiért néha összekeverik.
jan. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!