Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő zenészek szeretnének...

Kezdő zenészek szeretnének velem bandát alapítani?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy éve gitározok, nem vagyok tehetséges, de igyekszem, sokat gyakorlok. Hozzám hasonló, vagyis nem túl ügyes, de elszánt 14-17 éves emberekkel szeretnék alapítani egy bandát.

Dalszövegeket is írok, leginkább feminista, antikapitalista és szerelmes témákban.

Budafokon élek, szóval örülnék, ha olyanok írnának, akik valahol a közelben laknak, hogy könnyen megoldhassuk a közös próbákat. Mondjuk ez mellékes, mert szívesen utazom :))


Jó lenne, ha nem csak zenésztársak, hanem barátok is lehetnénk, úgyhogy először csak írogassunk, dumáljunk, ismerjük meg egymást.


Nem ragaszkodom semmilyen műfajhoz, de leginkább az alábbi bandák zenei világában érzem magam otthon:

-L7

-Hole

-Nirvana

-Alice in Chains

(Persze közel sem vagyok olyan profi, mint ezeknek a bandáknak a tagjai...)


A nemed mindegy, én lány vagyok, ha esetleg érdekel.

Írj privát üzenetet, ha felkeltettem az érdeklődésed.


(Kicsit félve írom ki ezt a kérdést, mert tényleg nem vagyok olyan ügyes gitáros, valamint sokszor az ismerkedés is nehezen megy, de már nagyon szeretnék egy bandát, szóval úgy érzem, nincs más választásom.)



2023. jan. 15. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Azt tudom javasolni jár ki koncertekre, ott találsz bőven hozzád hasonló egyéneket.

Itt nem javaslom full idegen embereket.

Túlságosan egymásra vannak utalva a bandatagok, mint egy nagy család kb.

Még ha csak hobbi szinten akkor is, össze kell szervezni mindent, suli, ill. egyéb elfoglaltság mellett, az is nehezítő tényező ha nem vagy nagykorú...

Amúgy sok sikert, pár éve belementem volna szívesen de ha közbejön a felsőoktatás, a karrier építés minden ilyen álom véget ér sajna...

2023. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, találtál már valakit?:)
2023. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 szia

Van valaki, akivel néha együtt zenélgetek, de még nem nagyon állt össze a banda.

Miért kérdezed? :))

2023. ápr. 7. 20:11
 4/4 anonim válasza:
Szia szivesen csatlakozom hozzád!
2023. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!