Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mekkora különbség van a két...

Mekkora különbség van a két hangszer között és melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. febr. 27. 20:03
 1/9 Waff ***** válasza:
100%
Nincs különbség a kettő gitár közt (ugyanaz a kettő), mindkettő megéri...mármint ha valakinek ér egy gitár tóbb mint 640ezer forintot.
2023. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes példaként Gsfanaticon nézelődni, nagy eséllyel kiszúrsz majd egy kiváló állapotban lévő használt hangszert emberibb áron. De ha a pénz nem számít, akkor nem hinném, hogy csalódnál egy linkelt minőségű Taylor gitárban.
2023. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Waff ***** válasza:
52%
3@ Azért nem mondanám h nagy eséllyel. A magyar használtpiacon javarészt új árba, vagy afölött (!!!!) próbálják eladni a használt, sokszor viharvert, buherált vackokat. De igen, néha rálehet szaladni jó vételekre.
2023. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmész, lecsekkolod, kipróbálod.

Egyébként nekem marhára nem ez a tapasztalatom.

2023. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mojjo ***** válasza:
Szerintem kétszer sikerült ugyanazt linkelni :)
2023. febr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A két hangszer közt az a különbség, hogy az egyiknek felül a másik/egyiknek alul van a linkje. Amúgy írhatod ki újra a kérdést :)))
2023. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat itt a másik: [link]
2023. febr. 28. 20:55
 8/9 Mojjo ***** válasza:
Nagyjából a berakások, szegélyezés, egyéb külső megjelenésbeli extrák, amikkel többet tud a dlx. A lényeget nem érinti. Melyik éri meg? Egyik sem. Ebben az árkategóriában a rétegelt hát- és oldallap viccnek is rossz, 99%-ban a márkanevet fizeted meg.
2023. márc. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mojjo mindent elmondott, amit kell.


Én azt kérdezném csak, hogy miért kell ilyen drága hangszer? Persze azt veszel amit akarsz, ha van pénz lóvéra, én is szeretem a szép és jó dolgokat.


A helyedben elmennék egy jó szaküzletbe, és végig próbálnám az ár és kategória kínálatot. Főleg olyan gitárokat kérnék le-ha már van rá keret-amik valóban fából és nem préselt anyagból vannak. Még az is felmerülhet, hogy miért kell elektro akusztikus hangszer, ami ugye egy csöppet megdrágítja(?).


Sok kérdés lehet még, érdemes körüljárni alaposan a témát.

2023. márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!