Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Jisoo eleinte...

Szerintetek Jisoo eleinte miért nem adott ki szóló dalt?

Figyelt kérdés
Ugye most van ez a Born Pink tourjuk és itt már megjelenik Jisoo Liar című dala! És én nem értem, hogy idáig miért nem adott ki/adta ki ezt. (Kérlek olyan írjon aki erre válaszol, és értelmeset ír!🥺🥺🙏🙏)

2023. márc. 13. 20:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
44%

Se énekelni sem táncolni nem tud 😂

Hihetetlen hogy egy ilyen debutalhat a több ezer jelentkező közül

2023. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%

#9-es, lehet, hogy "szerinted" jó volt, azzal nincs is baj, ha neked vagy akárkinek tetszik, de szószoros értelemben nem tudott éneklni ebben a szóló zenében (ahogy más bp zenében se.) Hallani lehetett a hangján, hogy küszködik. Egyáltalán nem volt tiszta a hangja, majdnem meg is tört sok résznél, és nem tudott játszani a hangjával.

#11 és még színészkedni se tud szegény, pedig színész akar(t) lenni.

2023. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a Bp eleve nagyon túlértékelt…. Csak Teddy nagyon jó zenei miatt lettek ilyen híresek…

Elismerem, a rapjük jó… bár itt is sok női repper köröket ver rájuk…

Rosetol és kikészülök, szeintrem baromi ronda szegény, nem színpadra való, de neki legalább a hangja egyedi, bár sokszor ő sem tud énekelni élőben.

Lisanak hangja nulla, átlagos külső, egyedül jenniere mondom azt hogy öt megértem hogy fel van kapva, tud énekelni, rappelni, színpadra való.


Nade jisoo….. 😂 baszki egy bot a színpadon, a hangja baxxa a fülem, és szeintem a külseje is unalmas…

Sótlan, nincs benne semmi… és egy ilyen lesz “világsztár”,🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2023. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
#13 egyáltalán nem ronda sztem szép arca van
2023. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tényleg nagyon 🤣🤣

2023. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira szép és annyira jó vagy hogy másokat fikázol hát még csak ha a hangjukat szólod le de hogy a külsejét is
2023. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy egy fogyasztó milyen… látok és el fogom mondani a véleményem
2023. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
46%
Sztem csak is nő írhat ilyet aki nincs meg elégedve magával
2023. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
28%

#13

“Csak Teddy nagyon jó zenéi miatt lettek ilyen híresek”

Nem ez nem igaz Teddy már 4 éve ugyanolyan zenéket ad a BP-nek és mivel fel vannak hype-olva és mivel van kb évi 1 comeback a Blinkek többsége oda van érte


“Rosetol kikeszulok szerintem baromi ronda szegény nem színpadra való….stb”

Az tény hogy Rosie nem egy kifejezett Visual alkat és az is hogy kb a 3rd gen leggyengébb fő vokálja. De a YG valami miatt debutaltatta. És az hogy be linkelsz ről egy előnytelenebb képet az nem jelent semmit (mert gondolom rólad csk előnyös képek készülnek) itt van pl ez: [link]


Az meg hogy Jisoo-ban nincs semmi…lehet hogy nem is lehet neki máshogy viselkedni. Gondolom ha Kpop rajongó vagy akkor tisztában vagy vele hogy a kiadók sokszor megmondják hogy az idolok hogy viselkedjenek a kamerák/fanok előtt.

2023. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez a kép is borzalom ne haragudj 😂

Ha már valami kis pozitívumot kell róla mondani nekem pont hogy a hangja tetszik… amiatt meg meg is értem hogy debütált, de az arca borzalom, meg ahogy simogatja magát tánc közben… nem is értem mit csinál 😂


Jisoo meg nem való színpadra… táncolni NEM tud, számomra unalmas az arca is, Koreában szeretik ezt az átlagosan helyes női arcot…

De idolnak nem való.


A jó hangzású modern zeneik miatt lettek ismertek. Ennyi.


Meghalhatsz egy aespát, na ott tud énekelni a 2 vocal…

2023. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!