Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Jisoo eleinte...

Szerintetek Jisoo eleinte miért nem adott ki szóló dalt?

Figyelt kérdés
Ugye most van ez a Born Pink tourjuk és itt már megjelenik Jisoo Liar című dala! És én nem értem, hogy idáig miért nem adott ki/adta ki ezt. (Kérlek olyan írjon aki erre válaszol, és értelmeset ír!🥺🥺🙏🙏)

2023. márc. 13. 20:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Okes én megértem h Rosie nem tetszik, de akkor ha az o hangja olyan nagyon jó akkor most hallgas már meg egy SNSD számot is.


És akkor az æspa azért jobb mert ők kaptak plastic surgeryt? Az ok hogy tudnak énekelni de láttad pl Karinat a beavatkozások előtt?

Ha nem akkor itt van:

[link]

Jisoo-ban legalább annyi becsulendo hogy o legalább “naturálisan” is néz ki valahogy

2023. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval nem mondtam hogy az ő hangja olyan jó, de különleges a hangszíne, legalább ennyi pozitívumot tudok mondani

Az összes lanycsapatban jobb a main vocal :D

Látod ezzel is csak engem igazolsz, egy visual hole, csak simogatja magát és gyenge main vocal….


Az aespaban sincs kiemelkedő visual… de jobbak mint rose. Bőven

És ok tudnak énekelni


Jisoo meg lett volna színésznő vagy bármi, de hogy a színpadon nevetséges és iszonyat unalmas sótlan az egész nő, az fix


És számomra csak átlagon helyes; messze van egy gyönyörű ázsiai nőtől

2023. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Attól meg egyenesen hányok hogy a sok elvakult kis rajongó itt gyonyoruz egy ilyen átlagon aluli semmit mint rose 😂😂

Az utcán nem néznék meg az tuti. Senki


Csak mert benne van ebben a híres csapatban már istennő meg gyönyörű 🤣🤣🤣 agyrém

2023. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
A kérdező kiírta, hogy aki erre a kérdésre válaszolva, csak az írjon. És nem a 21esre értem. Hanem arra aki kritizálja a Blackpink-et.
2023. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem ronda egyik sem
2023. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Válaszol*
2023. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
#24 nek van igaza
2023. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm!🙂☺🌹
2023. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi szemmel csak annyit tudok mondani, hogy Jisoo és Rosé is szépek, sőt, sokszor gyönyörűek.

Aki azt mondja rájuk, hogy rondák, annak szimplán nincs ízlése, vagy túl magasak az elvárásai...

2023. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#29 ez így van
2023. ápr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!