Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Jisoo eleinte...

Szerintetek Jisoo eleinte miért nem adott ki szóló dalt?

Figyelt kérdés
Ugye most van ez a Born Pink tourjuk és itt már megjelenik Jisoo Liar című dala! És én nem értem, hogy idáig miért nem adott ki/adta ki ezt. (Kérlek olyan írjon aki erre válaszol, és értelmeset ír!🥺🥺🙏🙏)

2023. márc. 13. 20:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#22

Akkor kérlek mondj már egy olyan Kpop idolt akit te szépnek találsz

2023. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=4XZz3WXRw0A


Kommenteknél második :D


Még a YouTube is tudja mi a szép. :)

2023. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

Jaj persze mert a közösségi felületek nem írkálnak egymásnak mindenféle nyalizast hogy növeljék a népszerűségüket 😂😂

A YouTube, TikTok minden felkapott dologhoz kommentel:DD


Szép idol? Son naeun. Tessek na ő szép


Rose arca meg egyszerűen büntet, sminkkel, plasztikaval, mindennel együtt.

2023. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

[link]


🤣🤣🤣🤣

A gyönyörű rózsa

Tényleg soha nem láttam meg ilyen szépet :D

2023. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#33 Nyilván nem is gondoltam komolyan. Ez számomra is világos, hogy működik, csak poénból írtam...


#34 Sok másik szép lányról is tudnék képet linkelni, amin nem tűnik olyan szépnek.


Tudod mikor lehet megmondani valakiről, hogy szép?

Ha élőben találkozol vele.


Plusz a smink és a ruhák csodákra képesek, plasztikai műtét szintén, ha tényleg profi csinálja. Pl. Én a plasztikát és a sminket nem szeretem egy nőn, de mivel úgysem fogok találkozni vele sosem, ezért nem is érdekel/zavar annyira. Ha van egy szép ruha (vagy bármely öltözék) ami jól áll egy szép nőnek, akkor az a lány/nő mégszebb lesz, ennyi.


Ha Rosé-ra rákeresek Google-be és végignézem az első 20 képet, alapvetően egy szép lányt látok. Lehet élőben nem olyan szép, mint a képeken és a zenei videókban, de annyira nem foglalkoztat, hogy ez zavarjon, mert kb. 10 ezer kilométerre van innen. 🤷‍♂️

2023. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#34 Sok másik szép lányról is tudnék képet linkelni, amin nem tűnik olyan szépnek.



Jah csak nem ilyet :DD

Nem az album borítót kell nezni amin van 20 kiló retus hogy szinte csak nyomokban hasonlít magára


Engem ebben csak az zavar hogy mennyire egyszerűek az emberek, ha valaki híres lesz és épp meno öt imádni akkor jön a gyonyoruzes meg egy ilyen nagyon nem szép lanynal is….

2023. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
#34 sztem cuki , azért mert valakiről van egy előnytelen kép mondjuk meg nem csúnya rólam kb az összes kép előnytelen és meg se vagyok csúnya sztem #35 nek igaza van azért mert találsz valakiről 1-2 előnytelen képet még nem csúnya és Rose ről eddig csak előnyös képet láttam és mikor először megláttam olyan sok képet nézegettem róla mert "nem bírtam be telni vele " olyan szépnek látom az én szememben örülnék ha úgy néznék ki mint ő az oldal profilja is szép a képeken nekem ilyen hegyes orrom van neki még nem áll ki annyira és irigylem őt az H neked mondjuk nem tetszik azt meg tartsd magadban mert nyilván valóan nem tetszik mindenkinek ugyanaz az ember
2023. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
És nekem ő fogott meg a legjobban a blackpink bol külsőre nyilván mindegyik szép de nekem ő tetszik a legjobban (#37 voltam)
2023. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Sok negatív, és pozitív válaszok vannak itt. Én azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy szép. Nem értem, hogy a 16+os korcsoport miért kritizál, mert a kisebbeknek kéne példát mutatniuk. Ja és nincs is ez benne a kérdésben ez a történet.

Ja és a kérdésre válaszolva azért, mert 2020 óta a Kdramakon dolgozott, pedig már akkor kijött volna a szólója.

2023. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Majdnem ugyanúgy néz ki mind a két képen. Ezért mondják, hogy „natural beauty”. És még ti mondjátok, hogy nem szép. Lehet, hogy van néhány előnytelen kép róluk, de valójában nagyon szép minden idol.

2023. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!