Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami effektív módja a...

Van valami effektív módja a koncertekről való informálódásnak?

Figyelt kérdés

Valahol össze van gyűjtve, hogy milyen "nagy" koncertek lesznek a közeljövőben.


Amikor legutóbb bukkantam rá egy nagy arénás koncertre, akkor egy fél évvel előtte megtaláltam, de már úgyis csak pár rossz jegy volt elérhető. A Maneskint is most tudtam meg hogy jönnek. Legutóbb a Bulleten voltam, azt is egy hónappal előtte vettem meg. Nem szokott így eszembe jutni hogy folyton ezt nézzem, és általában amikor eszembe jut, akkor már túl késő. Van egy magyar banda akiket szerencsére több alkalmam van elkapni, de őket is lassan 3. éve kergetem, mert mindig akad valami mire megtudom, hogy jönnek hozzánk.


Ahelyett hogy hetente rákeresnék mindenre, van valami lap ami összegyűjti hogy mik várhatóak?



2023. ápr. 2. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebook és Instagram oldalak bekövetése.

Annál jobb módja nincsen.

2023. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannakilyenek hogy songkick meg bandsintown ahol feliratkozthatsz egy-egy eloadora es akkor kapsz uzenetet, de en ugy vettem eszre hogy nem frissitik mindig a listat szal igy is lemaradhatsz…

Leginkabb az eloadok honlapjat/hirlevelet erdemes követni es akkor tuti hogy pontos az info.

2023. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!