Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki adjon már rá okot...

Valaki adjon már rá okot mondani hogy miért utalja Xxxtentacion-t?

Figyelt kérdés
Meg hallgattam kb 30 eladót, és Xxxtentacion zenei voltak azok, amik a legnagyobbat ütöttek. Nem értem, konkrétan olyan a pali mint ha tudta volna hogy éppen mire van szügségem, segítette az emberknek, több millió gyereket gyógyított ki a depresszió-bol, és adományozott is több ezer dollárt egy gyermekothonnak. Miért utálják az emberek? Persze, a világ összes részén vannak rajongói itt Magyarországon is volt megemlékezés és rohadt sokan voltunk.... Aki utálja az kérem le írna ide hogy miért? Mert nem értem, a szövegei brutálisak, és talán ő volt az az eggyetlen előadó aki azokról a dolgokról énekelt, amiket megélt már, vagy épp most éli.
2023. ápr. 7. 23:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Én azt se tudtam ki ez, így a nevére rákeresve amax annyit tudok mondani, hogy külsőleg nem túl bíztató.
2023. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

"Xxxtentacion zenei voltak azok"


Maradjunk annyiban, hogy nem zenél. És szerintem ennyi elég is.

2023. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
szar
2023. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lesz olyan válasz, hogy valaki megmondja, hogy ez és az nem tetszik benne vagy a számaiban, vagy ebben és abban nem ért vele eggyet, esetleg ilyet és olyat követett el, amivel ártott neki vagy valakinek.


Fogalmam sem volt eddig, hogy ki ez. Eddig nem "utáltam", hisz nem is ismertem. Rákerestem, belehallgattam egy-két számba. Nem nyerte el a tetszésem, de továbbra sem utálom. Legfeljebb ezután sem fogom hallgatni. De ettől akinek ez tetszik, az hallgassa egészséggel. :)

2023. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert a rajongói nem tudnak magyarul. Amúgy fogalmam sincs, ki az, de nem is akarom tudni.
2023. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Ez attól is függ, hogy ki volt az a 30 másik előadó.
2023. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

#5 Ha jól értem, ez egy burkolt utalás volt a kérdező nyelvhasználatára. Egy rajongóból általánosítani azért meredek. Persze ha ismered a magyarországi rajongók jelentős részét, és abból szűrted ezt le, akkor nem szóltam ;)


A kérdésre: zeneileg nagyon nem a stílusom. De ettől nem utálom, inkább semleges. Az adományozás miatt kicsit a pozitív irányba billen a mérleg - mivel negatív "botrányokról" nem tudok, nem ismerem igazából. :)

2023. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanolyan dalai vannak, mint az összes ilyen "csicska rappet" készítő előadónak. Egy kaptafára megy ki az összes létező száma, semmi különlegesség, semmi egyediség. Érdekes, a régebbi hip-hop/rap dalokat meg tudták úgy csinálni, hogy az egyedi legyen, újonnan ez senkinek sem megy. És ez amúgy nem csak rá vonatkozik, hanem az egész mai rapre, egyszerűen olyan, mintha 500-szor használnák ugyanazt az alapot.
2023. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8: Valamit nagyon félre néztél, a legelső zenéje az USA billboard lista tetején volt, drake aki világhírű rapper le kopizta X-zenei alapját

Tudom, jonni fog az hogy kamu,stb

Hallgasd meg X-töl a look at me dalát és drake kmt című dalát full ugyan az a flow, X 1évvel hamarabb adta ki, szóval ne hasonlítsd össze másokkal főleg ne azt akit snoop dog is legendának hív:)

2023. máj. 11. 01:24
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
#9 De összehasonlítom másokkal, mert semmi egyediséget nem mutatott számomra. Miben más ő, mint a többiek?
2023. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!