Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki adjon már rá okot...

Valaki adjon már rá okot mondani hogy miért utalja Xxxtentacion-t?

Figyelt kérdés
Meg hallgattam kb 30 eladót, és Xxxtentacion zenei voltak azok, amik a legnagyobbat ütöttek. Nem értem, konkrétan olyan a pali mint ha tudta volna hogy éppen mire van szügségem, segítette az emberknek, több millió gyereket gyógyított ki a depresszió-bol, és adományozott is több ezer dollárt egy gyermekothonnak. Miért utálják az emberek? Persze, a világ összes részén vannak rajongói itt Magyarországon is volt megemlékezés és rohadt sokan voltunk.... Aki utálja az kérem le írna ide hogy miért? Mert nem értem, a szövegei brutálisak, és talán ő volt az az eggyetlen előadó aki azokról a dolgokról énekelt, amiket megélt már, vagy épp most éli.
2023. ápr. 7. 23:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
...mert csak elbeszélünk egymás mellett. Nem akarod megérteni, amit írok, én meg nem akarom újból és újból elmagyarázni.
2023. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Valaszoltam minden kerdesedre, mitol kulonleges, irtam ra 3 okot plusz amiket meg kerdeztel arra is valaszoltam, de tegyuk fel nem kulonleges, olyan mint a tobbi, hogy lehet az, h sokkal nagyobb rajongo tabora van mint vilaghiru rappereknek?


Drake-27M koveto

Travis scott-16M koveto

Cardi b-16M koveto

Nicki minaj-25M koveto

Billie elish-30M koveto

Xxxtentacion-38M koveto


Kerlek most te valaszolj nekem,

Ha nem valami egyedit mutatott, mi a francert kovetik ennyien egy olyan rappert aki mar 5eve nem el, es ne mond hogy azert mert meghalt, halala utan 1M-val emelkedett

2023. máj. 13. 09:57
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mire száll több a légy? A tehénszarra vagy virágágyásra?
2023. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22 Én nem kérdeztem semmit, csupán tettem egy állítást, amelynek cáfolatára olyan dolgokat írtál, aminek semmi köze a témához. Egyszerűen rohadtul elfogult vagy, képtelen vagy elfogadni a kritikát és nem vagy hajlandó megérteni azt, amit írok. Az se semmi, hogy leírtál egy-két olyan előadót, akiknek kevesebb követőjük van, hogy ezzel próbáld igazolni. Hol van mondjuk Lady Gaga az 55 millió követőjével?

"Ha nem valami egyedit mutatott, mi a francert kovetik ennyien" - Mert attól, hogy nem egyedi, még lehet valaki ügyes. Az én egyik kedvenc zenekarom a Poets of the Fall, akik számomra nagyon jó zenét játszanak, de egyedinek egyáltalán nem mondanám őket. A kettő nem zárja ki egymást.

2023. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

"Holvan mondjuk lady Gaga"


Nem mindegy hogy valaki 30eveg csinalja azt a bizonyos dolgot vagy 3,4 evig:)

Nem vagyok elfogult! Csak ki alok az igazam mellett

2023. máj. 13. 18:07
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
Valóban nem - drogos tucatmajmok simán lelövetik magukat, de legalább több moslékot nem adnak a világnak utána.
2023. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%

#25 És arra mi a magyarázat, hogy Billie Eilish 109 millió követését 30 milliónak nézted? Meg amúgy XXX-nek 21 millió van, nem 38... Na mindegy

Az te igazadért állsz ki? Az igazad annyiból áll, hogy a felvetéseimre teljesen más dolgokkal reagálsz...

2023. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem instan, ezt le is irtam:)

Nem ertem, minden kerdesedre megkaptad a valaszt, de ha nem elnezest.

2023. máj. 14. 02:10
 29/29 anonim ***** válasza:

#28 Akkor hol nézted? Billie Eilish-nek instán, youtube-on és spotify-on is több követője van, amivel csupán arra akarok rámutatni, hogy valószínüleg kerestél egy olyan közösségi oldalt, amin picivel több követője van a kedvencednek, hogy ezzel érvelj... És ez nem elfogultság?

"minden kerdesedre megkaptad a valaszt" - Az a kár, hogy az állításaimra és az érvelésemre nem reagáltál. Direkt kiragadod azokat a részleteket a válaszaimból, amikre tudsz olyan dolgokkal érvelni, amiknek semmi közük a témához.

2023. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!